Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Novaservis v nabídce SIKO

Novaservis Metalia

novaservis-logo
novaservis-logo

NOVASERVIS je přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků METALIA v České republice, ale také ve střední a východní Evropě. NOVASERVIS působí na trhu už od roku 1990. Naším prvořadým cílem je Vaše spokojenost s našimi produkty, a právě proto je motto naší společnosti: QUALITY - DESIGN - STYLE. Široký sortiment významně doplňují žádané produkty sprchového programu. Naše značky si oblíbíte jejich designem, kvalitou, dostupností prodlouženou zárukou a servisem až do domu.

KONCEPTY MODERNÍ KOUPELNY

Nechejte se inspirovat našimi Koncepty pro vytvoření moderního designu Vaší koupelny. Nabídka kopíruje nejmodernější trendy a pomůže vám vytvořit jedinečný styl, který bude ladit.

KONCEPT ECO+ Produkty METALIA ECO+ se snažíme nabídnout výraznou úsporu vody, peněz zákazníků a to při zachování všech užitných vlastností - vysoké kvality, moderního designu, funkčnosti a uživatelského komfortu. Baterie jsme naladili na ekologickou notu při použití speciálních aerátorů s přepínáním průtoku a doplnili nejnovější trendy úspory při sprchování...
KONCEPT HRANA Pokud vaší koupelně vládne hrana, dokonalost vyšperkují produkty KONCEPTU HRANA. Dokonalá souhra pákových nebo termostatických baterií, sprchového programu a koupelnových doplňků. Vybrali jsme pro Vás to nejlepší...
KONCEPT BÍLÁ/CHROM Svezte se na vlně elegantní bílé v kombinaci s leskem chromu, dokonalost Vaší koupelny vyšperkují produkty KONCEPTU BÍLÁ/CHROM. Dokonalá souhra vodovodních baterií, sprchového programu a koupelnových doplňků...
KONCEPT ČERNÝ Hledáte luxus v podání nejnovějších trendů, který se hodí ke každému stylu ? Dokonalost Vaší koupelny vyšperkují produkty KONCEPTU ČERNÝ v barevném provedení černá-mat. Dokonalá souhra vodovodních baterií, sprchového programu a koupelnových doplňků.

PRODUKTOVÁ NABÍDKA NOVASERVIS

Vyberte si z kompletní nabídky našich vyjímečných produktů vodovodních baterií, sprchového programu a koupelnových doplňků, která Vás osloví vysokou kvalitou, nadčasovým designem a skvělou cenou.

VODOVODNÍ BATERIE s keramickými kartušemi a prodlouženou zárukou
TITANIA jsou nejprodávánějšími bateriemi v ČR a SK
METALIA Vám nabídne precizní výrobky z naší továrny ve Znojmě
NOBLESS je značka pro designové koupelny
FERRO produkty nabízí spoustu netradičních řešení

SPRCHOVÝ PROGRAM ke každému řešení Vaší koupelny

KOUPELNOVÉ DOPLŃKY z kvalitních nerezavějících materiálů
TITANIA dostupná všem, kteří chtějí doladit koupelnu k dokonalosti
METALIA vyráběná z mosazi s prodlouženou zárukou 25 let a vybrané řady s možností nalepení
Novaservis Metalia

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY aneb VÝROBA VE ZNOJMĚ

Zázemí NOVASERVISU je v naší továrně a expedici ve Znojmě.

210 zaměstnanců na profesionálních strojích vyrábí a poté expeduje zboží k našim zákazníkům. Základními produkty naší výroby jsou vodovodní baterie METALIA, mosazné koupelnové doplňky METALIA, které jsou osazeny komponenty naší vlastní sklárny a v neposlední řadě vyrábíme mosazné a nerezové rozdělovače pro podlahové topení pro byty a rodinné domy.

Společnost Novaservis je součástí evropské skupiny Ferro Group