Staňte se fanouškem
  • Čeština

Spádový profil do sprchového koutu kartáčovaná nerez, 10 mm, 120 cm

Výhody

Značka
Schlüter
Série
Showerprofile-S
Obklady, dlažby
Spádové lišty pro sprchové kouty
Kat. č.:
SPSB100EB120
Číst dotazy
SHOWERPROFILE-S spádová nerezová lišta se spádem 2% pro zakončení bočních stran obložených sprchových koutů bez vaničky v úrovni podlahy.

Celý popis

Nákup

Cena:
1 489  Kč/ks

SKLADEM > 40 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S je spádový klín z plochého profilu z kartáčované ušlechtilé nerezové oceli se spádem 2% pro obložení bočních stran sprchových koutů v úrovni podlahy. Profil je na zadní straně opatřen střiží pro zakotvení do lepidla. Pro uchycení v podlaze slouží nosný profil z tvrdého PVC a s drážkou ve tvaru U pro uchycení klínu. Pro úpravu výšky se příliš dlouhý spádový klín, na nízké nebo vysoké straně, podle potřeby zkrátí. Výšku lze kromě toho nastavit hlubším nebo mělčím zasunutím do uchycení ve tvaru U. Spádový klín lze použít vlevo nebo vpravo k přechodu podlahy nebo pod obkladem boční stěny.

  

Údržba:

Spádová lišta Schlüter-SHOWERPROFILE-S je vhodná především tam, kde lze očekávat vysoké mechanické nebo chemické namáhání, nevyžaduje zvláštní péči nebo údržbu. Nečistoty se odstraní při mytí obkladů vhodnými jemnými čisticími prostředky. Ani nerez ale není odolná vůči veškeré chemii, proto pro všechny čisticí prostředky platí, že nesmí obsahovat kyselinu solnou a kyselinu fluorovodíkovou. Je nutno také zabránit styku s jinými kovy, jako např. běžnou ocelí, protože to může vést k druhotné korozi.

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,3 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Délka (cm)
120
Výška hrany (mm)
10

Technické parametry

Barva základní
šedá
Druh výrobku
spádový profil
Materiál
kartáčovaná nerez
Použití
do sprchového koutu
Série
Showerprofile-S
Značka
Schlüter

Soubory ke stažení