Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

HACO Dvířka vanová 15x15 plast bílá

Výhody

Značka
Haco
Obklady, dlažby
Revizní dvířka
Kat. č.:
DV1515BILA
Číst dotazy

Velmi estetická a funkční vanová dvířka, která je možné použít jako otevírací kryt různých stavebních otvorů, prostupů a šachet. Dvířka mají excentricky umístěný pant, který umožňuje maximální otevření dvířek. Po zabudování rámečku můžeme zvolit směr otevírání levá/pravá.

Celý popis

Nákup

Cena:
80  Kč/ks

SKLADEM 20 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Velmi estetická a funkční vanová dvířka, která je možné použít jako otevírací kryt různých stavebních otvorů, prostupů a šachet. Dvířka mají excentricky umístěný pant, který umožňuje maximální otevření dvířek. Jsou vyrobena z plastu ASA s vysokou odolností vůči UV záření.

Postup instalace: Dvířka po rozbalení otevřeme a vyndáme z rámečku. Samotný rámeček zapracujeme do stavebního otvoru pomocí tmelu, případně silikonu nebo vrutů. Podmínkou je dodržení tvaru rámečku bez deformace. Dbejte na to, aby rámeček byl nainstalován v rovině se stěnou! Zazděný rámeček necháme ztvrdnout a poté nasadíme dvířka do rámečku. I po zabudování rámečku můžeme zvolit směr otevírání levá/pravá strana.

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,17 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Šířka (cm)
15
Výška (cm)
15

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
vanová dvířka
Materiál
plast
Určení
k vaně
Značka
Haco

Naposledy shlédnuté produkty