Staňte se fanouškem
  • Čeština

Havos revizní dvířka 60x80 cm

Výhody

Značka
Havos
Obklady, dlažby
Revizní dvířka
Kat. č.:
RD6080
Celkové hodnocení: 4,00
Číst hodnocení (1) Číst dotazy

Neviditelná revizní dvířka pod obklady

Rozměr montážního otvoru: 600x790 mm

Formát a počet obkladů na plochu dvířek: 20x40 cm (6x) nebo 20x60 cm (4x)

Montážní video k shlédnutí zde

Celý popis

Nákup

Cena:
2 999  Kč/ks

SKLADEM 10 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Revizní dvířka pod obklady, určené pro dokonalé, "neviditelné" zakrytí revizních, montážních a šachtových otvorů. Díky revizním dvířkům nedochází k žádnému přerušení dekoru - spáry mezi obklady na dvířkách, plynule navazují na spáry v okolí dvířek. Revizní dvířka jsou vhodná jak pro montáž do sádrokartonových a konstrukčních příček, tak do plného zdiva. Jsou vhodná pro všechny tloušťky obkladů. Revizní dvířka pod obklady jsou precizně technologicky zpracována. Jejich výhodou je pevný obvodový rám z hliníkové slitiny a dvoudílný pant s vysokou nosností. Dvířka jsou univerzální pro levé i pravé otvírání. Chráněno průmyslovým patentem.

Hmotnost a balení

Hmotnost
10 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Šířka (cm)
60
Výška (cm)
80

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
revizní dvířka
Materiál
plast
Značka
Havos

Zdenek

4,00

Chtěli jsme pořídit kvalitní dvířka, která umožní dostatečný přístup ke stupačkám, které se v budoucnosti mají vyměňovat. Zároveň byl požadavek na nejvyšší možnost splynutí s okolním obkladem. Tyto dvířka to splňují. Jen je potřeba si dát pozor na správnou instalaci, kterou Vám zkomplikuje fakt, že jsou přibaleny jen bílé lišty (na které podle výrobce má přijít barevný silikon v barvě spárovačky, což ale vzhledem k velké tloušťce není možné.) a až na dotaz u výrobce bylo sděleno, že mohou dodat i jiné. A jejich tloušťka lze vyřešit použití tlustšího obkladu nebo jeho vypodložení větší vrstvou lepidla..Pokud nemůžete použít tlustší obklad, ani vypodložit a dvířka už jsou zabudované s bílými lištami v úrovní obkladů máte možnost (jak mi poradil výrobce) přetřít tyto lišty syntetickou barvou v barvě spárovačky nebo to neřešit a nechat je bílé. Dejte si rovněž pozor na výběr rozměru dvířek a správného naplánování řezu obkladů (nejlépe vůbec neřezat, aby Vám vyšly rovné hrany). Také pozor, že dvířka nelze umístit na okraj (vnější ani vnitřní), protože se obklad na hranách brousí pod úhlem a kdyby jste tam dvířka otevírali, bude tam mezera.

  • Kvalitní provedení
  • Český výrobce
  • Skrytéskládané panty chytré řešení
  • Dostatečná velikost pro snadný přístup k stupačkuám
  • Při správné montáži téměř neviditlené
  • Výrobce dostatečně neinformuje o tom, že lze zakoupit jinou barvu plastových lišt pro efekt "plynule navazují na spáry v okolí dvířek."
  • Přísavka pro otevírání dostatečně nedrží ani po navlhčení (možná dáno obkladem)
  • Vyšší nároky na správný postup zabudování