Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

řezačka TP-75-S délka řezu 75 cm

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Rubi
Série
TP-75-S
Obklady, dlažby
Řezačky
Kat. č.:
R12956
Číst dotazy

Profesionální řezačka na keramické obklady a dlažby, vhodná i pro slinuté materiály. Jednoduchý vodící systém páky s multifunkční řezací a lámací hlavou, umožňující lámání v různých místech řezu.

Video k shlédnutí zde

Celý popis

Nákup

Cena:
8 431  Kč/ks

SKLADEM 1 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Profesionální řezačka TP-S zajišťuje vysokou kvalitu řezání keramiky a je ideální i pro slinutou dlažbu. Vodící systém je vysoce odolný vůči nárazům, což vede delší životnosti řezačky. Ergonomicky tvarovaná rukojeť RUBIFLEX a páka s integrovaným lámacím prvkem pro větší rychlost a snadnost použití. Otočné milimetrové pravítko s centrálním čepem pro rychlé a přesné měření. Dlouhá životnost laserem ryté stupnice pravítka. Zesílená lámací páka. Boční doraz pro přesné opakující se řezy. Podkladový lak s ochranným efektem proti vlhkosti. Podpůrná základna pro velké formáty obkladů a dlažeb. Boční držadlo pro snadné přenášení. Balení obsahuje řezací kolečko Ø 22 mm.

 

Max. délka řezu je 75 cm (tzn. při diagonálním řezu může mít materiál max. 53x53 cm)

Hmotnost a balení

Hmotnost
10,9 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Druh výrobku
řezačka
Série
TP-75-S
Značka
Rubi

Naposledy shlédnuté produkty