Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

set easy gres + diamant. vrták 12mm

Výhody

Značka
Rubi
Série
Easy Gres
Obklady, dlažby
Nářadí a příslušenství
Kat. č.:
R04926
Číst dotazy

Set pro mokré vrtání složený z diamantového vrtáku a adaptéru, který zajišťuje optimální chlazení a přesné vedení vrtáku.

Video k shlédnutí zde

Celý popis

Nákup

Cena:
364  Kč/ks

SKLADEM > 10 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Vodící a chladící adaptér Easy Gres umožňuje vrtání otvorů vertikálně i horizontálně díky svému funkčnímu designu nádobky na vodu s regulačním ventilem průtoku. Adaptér lze snadno přilepit na jakýkoliv povrch díky jednorázovým samolepkám. Po vyvrtání otvoru se adaptér odlepí pomocí lehkého zapáčení tenkou špachtličkou. Set obsahuje 10 samolepek pro možnost vyvrtání 10 otvorů. Adaptér má na sobě vyraženy středící značky pro možnost přesného zaměření otvoru při nalepování na obklad či dlažbu.

 

Set obsahuje diamantový vrták pro mokré vrtání vrtačkou bez příklepu. Kvalita diamantu umožňuje vrtání keramiky, porcelánu, žuly, mramoru a skla. Ideální pro vyvrtání otvorů do obkladů a dlažeb pro instalaci koupelnových doplňků a zařizovacích předmětů. Musí být vždy používán s chladícím a vodícím adaptérem Easy Gres, který umožňuje adekvátní chlazení vrtáku a zajišťuje vysokou přesnost vrtaného otvoru s dobrými výsledky. Průměrná životnost vrtáku je mezi 5 a 10 děr v závislosti na materiálu. Tělo je vyrobeno z oceli a bit z elektrolyticky naneseného diamantu. Boční otvor pro zlepšení chlazení vrtáku zároveň umožňuje odstranění pevného odpadu vyprodukovaného při vyvrtání otvoru. Doporučená rychlost vrtání je 400-1000 ot./min. v závislosti na materiálu, který má být vyvrtán (čím tvrdší materiál, tím volte nižší otáčky). K dosažení delší životnosti vrtáku, je důležité dodržovat přiměřenou rychlost vrtání a použít pouze mírný tlak během vrtání.

Set se dodává se v blistru.

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,1 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Průměr
12 mm

Technické parametry

Druh výrobku
set Easy Gres
Série
Easy Gres
Značka
Rubi
Způsob použití
mokré vrtání

Naposledy shlédnuté produkty