Staňte se fanouškem
  • Čeština

set easy gres + diamant. vrták 6mm

Set pro mokré vrtání složený z diamantového vrtáku a adaptéru, který zajišťuje optimální chlazení a přesné vedení vrtáku.

Video k shlédnutí zde

Celý popis

Značka: Rubi Série: Easy Gres Kat. č.: R04927
Cena:
306  Kč/ks

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

Vodící a chladící adaptér Easy Gres umožňuje vrtání otvorů vertikálně i horizontálně díky svému funkčnímu designu nádobky na vodu s regulačním ventilem průtoku. Adaptér lze snadno přilepit na jakýkoliv povrch díky jednorázovým samolepkám. Po vyvrtání otvoru se adaptér odlepí pomocí lehkého zapáčení tenkou špachtličkou. Set obsahuje 10 samolepek pro možnost vyvrtání 10 otvorů. Adaptér má na sobě vyraženy středící značky pro možnost přesného zaměření otvoru při nalepování na obklad či dlažbu.

 

Set obsahuje diamantový vrták pro mokré vrtání vrtačkou bez příklepu. Kvalita diamantu umožňuje vrtání keramiky, porcelánu, žuly, mramoru a skla. Ideální pro vyvrtání otvorů do obkladů a dlažeb pro instalaci koupelnových doplňků a zařizovacích předmětů. Musí být vždy používán s chladícím a vodícím adaptérem Easy Gres, který umožňuje adekvátní chlazení vrtáku a zajišťuje vysokou přesnost vrtaného otvoru s dobrými výsledky. Průměrná životnost vrtáku je mezi 5 a 10 děr v závislosti na materiálu. Tělo je vyrobeno z oceli a bit z elektrolyticky naneseného diamantu. Boční otvor pro zlepšení chlazení vrtáku zároveň umožňuje odstranění pevného odpadu vyprodukovaného při vyvrtání otvoru. Doporučená rychlost vrtání je 400-1000 ot./min. v závislosti na materiálu, který má být vyvrtán (čím tvrdší materiál, tím volte nižší otáčky). K dosažení delší životnosti vrtáku, je důležité dodržovat přiměřenou rychlost vrtání a použít pouze mírný tlak během vrtání.

Set se dodává se v blistru.

Hmotnost a balení

Hmotnost 0,10  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Průměr 6 mm

Technické parametry

Druh výrobku set Easy Gres
Série
Značka Rubi
Způsob použití mokré vrtání

Dotazy

Naposledy navštívené produkty