Staňte se fanouškem
  • Čeština

Obklad Fineza Fresh white 20x50 cm, lesk ( 1 )

Obklad Fresh white je odrazem elegantních a nejaktuálnějších trendů předních designérů dlažeb a obkladů, v poslední době vůbec. Bílá barva s tímto leskem a provedením připomíná čerstvě napadaný sníh a nabízí širokou škálu možností pro kombinaci s různými dekory, záleží na přání zákazníka.

Celý popis

Značka: Fineza Série: Fresh
Cena:
349  Kč/m2

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Kód dodavatele: 0000014094 Kat. č.: FRESHWH
Obsah

Popis

Série obkladů Fresh v oblíbeném formátu 20x50 cm se vyznačuje výraznými, svěžími barvami, které jsou provedené ve vysokém lesku a doplněné o moderní dekorace. Série Fresh je vhodná nejen do koupelny, ale i do kuchyně, díky fotodekoru s limetkou, v technologii digitálního tisku s přidáním plastické granilie.

Hmotnost a balení

Hmotnost 18,00  kg
Balení 1 m2

Rozměry

Deklarovaný rozměr (v cm) 20x50
Jmenovitý rozměr (v cm) 20x50
Tloušťka v mm 9,5

Technické parametry

Barva popisná white
Barva základní bílá
Druh výrobku obklad
Materiál keramika
Nasákavost E>10%
Počet v balení 10 ks
Povrch lesk
Série Fresh
Určení interiér
Značka Fineza

Hodnocení zákazníků

Jan

Dle zkušeností obkladače je některý obklad prohnutý dovnitř, jiný je zase vypouklý. Nejhorší ale je, že nedrží přesný rozměr, takže spáry různě ubíhají a je náročné udržet alespoň nějakou rovinu. Co mě nepříjemně překvapilo je výrobce. Na webu Siko je tato dlažba uváděna jako Fineza Fresh, ale přišla mi v krabicích s nápisem AB bez bližších informací o výrobci. Pak tam už bylo jenom Made in Spain a nějaké arabské klikiháky. Takže kdo ví co mi vlastně bylo doručeno. Nicméně celkově dokončená koupelna vypadá dobře, takže za mě spokojenost. Jen obkladač asi z takového obkladu nebude moc šťastný. Obklad není čistě bílý, ale má světle šedivé žíhání, ale toho si všimnete až při bližším pohledu.

nepřesná

různě zprohýbaná

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty