Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

HG216 Odstr. cement.povlaků-mramor 1L

Výhody

  • Výprodej
  • Outlet
Značka
HG
Série
HG
Obklady, dlažby
Čistící prostředky a chemie
Kat. č.:
HGOCPM
Číst dotazy
HG odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene je nekyselý, a proto bezpečně odstraňuje zbytky cementu či vodního kamene z mramoru a dalších druhů přírodního kamene obsahujícího vápník, jako je např. travertin či modrý vápenec.

Celý popis

Nákup

Cena:
299  Kč/ks

SKLADEM 1‑2 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

HG odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene je také vynikající na betonové či plastové dlaždice obohacené drtí přírodního kamene, jako např. žulový či mramorový kompozitní materiál.

Použití: rozpusťte 0,5 litru přípravku HG odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene v kyblíku z poloviny naplněném vodou. Nejdříve povrch očistěte čistou vodou a poté naneste roztok hadrem nebo mopem na podlahu. Současně neošetřujte více než 10-15 m2 podlahy. Povrch podlahy důkladně vydrhněte kartáčem, nechte 5 minut vstřebat a poté znovu důkladně vydrhněte. Mopem vytřete roztok, z povrchu a pak podlahu ještě jednou vytřete čistou vodou.

Přehled nebezpečných látek:
- Isotridecanol, ethoxylated

H318 Způsobuje vážné poškození očí.
VÁŽNÉ POŠKOZENÍ OČÍ/PODRÁŽDĚNÍ OČÍ - Kategorie 1

korozivita

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,5 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Druh výrobku
odstraňovač
Série
HG
Značka
HG

Soubory ke stažení

Naposledy shlédnuté produkty