Upravit filtr
reklama
Japandi koupelna

Obklady do koupelny

V naší nabídce obkladů do koupelny najdete širokou škálu keramických obkladů, dekorů, speciálních tvarovek, ale i skleněných mozaik. Obkladačky do koupelny můžete vybírat v různých formátech, designů i barevných provedeních – od moderních a minimalistických vzorů až po tradiční rustikální motivy. Najdete zde stylové koupelnové obklady, které splní i ty nejvyšší nároky na styl a design.  

Vybírejte obklady v oblíbeném designu kamenedřeva nebo mramoru. Najdete zde i velkoformátové obklady, které se skvěle hodí nejen do moderní koupelny, ale své uplatnění najdou i v celém interiéru, komerčních prostorách, halách nebo wellness. V naší nabídce rozhodně nesmí chybět ani obklady Rako, které jsou dlouholetou zárukou kvality. Využijte výhod našeho největšího logistického centra koupelen ve střední Evropě a vybírejte z obkladů do koupelny skladem, které jsou okamžitě připravené k odeslání.  

V případě, že stále ještě hledáte ten správný styl pro vaši koupelnu, projděte naši galerii koupelen, kde naleznete ucelená a dokonale sladěná stylová řešení, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s našimi designéry. Objevíte zde i nevšední kombinace barev a designů obkladů, které vám dodají potřebnou dávku inspirace pro vaši novou koupelnu.  

Vneste do vaší koupelny nový rozměr elegance a komfortu. Procházejte vybrané série obkladů a najděte ty pravé, které odrážejí váš jedinečný vkus a styl.  

2188 produktů
Viděli jste 36 z 2188 produktů