Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Peronda Mumble

Filtry

Dostupnost
Novinka / Výprodej
Cena
Tloušťka
mm
mm
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Materiál
Rozměr
Přesný rozměr
Velkoformát
Tvar
Mrazuvzdornost
Nasákavost
Protiskluz
Otěruvzdornost
Rektifikace
Povrch
Určení
Odstínové kolísání

Přestože v sortimentu máme již řadu dlažeb imitujících dřevo, velkoformátová série Mumble je svým vzhledem jedinečná. Dlažby Mumble ve čtyřech barvách imitují dřevo unikátním způsobem. Jedná se spíše o rustikální vzhled prken o rozměru 19,5x121,5 cm, včetně věrné imitace prasklin a suků. Tato dlažba kopíruje krásu dřeva ve své podstatě. Dlažba Mumble je nově od roku 2019 rektifikovaná. Otěruvzdornost dlažeb Mumble se pohybuje od III do IV - dle barvy. Dlažby Mumble jsou mrazuvzdorné, ať už je použijete v exteriéru nebo interiéru, tyto dlažby jsou zárukou, že budete s jejich vzhledem trvale spokojeni. 

Dlažby Mumble můžete navíc ozvláštnit originálními dekory ve stylu patchworku - TBARCELOS 19,5x19,5 cm. Jedná se o dekory, které se vkládají mezi dlažbu, aby podpořily rustikální vzhled prostor. Dekory Barcelos existují ve 30-ti různých designech, jsou náhodně baleny do krabic, není tedy možno požadovat konkrétní design. Tyto dekory jsou dodávány na objednávku. V galerii uvádíme několik z možných designů těchto dekorů.  

Série je použita ve stylovém řešení Přírodní koupelna

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Peronda Mumble obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 10 z 10 produktů
Sokl Mumble Hueso 7,5x45 cm
Sokl Mumble Hueso 7,5x45 cm