Poptávka

Právě teď nejlepší ceny na koupelny! 

  • Při nákupu nad 50 tisíc Kč nabízíme individuální cenové podmínky na míru každému projektu.
  • Přijďte si pro slevu minimálně 5 000 Kč na vaši novou koupelnu.
  • Nejlepší cenu nyní dostanete na každé naší prodejně nebo na poptavky@siko.cz
Individuální cenová nabídka


Na základě poptávaného množství nabídneme výhodnější cenu (nedokážeme být vždy ve všem nejlevnější, ale budeme se snažit).

Pokud požadované zboží nedokážeme sehnat, pokusíme se nabídnout srovnatelnou alternativu – máme největší skladové zásoby v ČR, takže něco zajímavého vždy najdeme.

Doporučíme související nebo doplňkové produkty, aby byl Váš nákup kompletní a nemuseli jste už nic dokupovat.

Chci individuální nabídku

Podmínkou zpracování individuální nabídky je předpokládaný nákup alespoň za 50 000 Kč. Pokud požadujete nacenění konkrétních produktů, uveďte prosím jejich katalogová čísla nebo odkazy, kde jste je našli, ať je dokážeme přesně identifikovat (přeci jen bílých umyvadel nebo šedých dlaždic je na trhu mnoho :) ). Jak by měla poptávka ideálně vypadat? (.xls)

Čeká vás rekonstrukce interiéru domu či bytu? Zařizujete novostavbu?

 

Pokud se sami úplně necítíte při plánování, čeká vás rekonstrukce koupelny (teď se slevou minimálně 5 000 Kč) i kuchyně současně, nevíte přesně, kde začít a znervózňuje vás představa, co všechno budete muset zajistit, k tomu všemu nemáte ani dostatek času, nechte to na nás. 

Projektový konzultant


S koordinací celého projektu vám pomůže náš projektový konzultant.

 

Zajistí pro vás vše potřebné napříč sortimenty - pro koupelny, kuchyně a interiérové dveře. Od návrhu, přes zaměření, dodávky až po montáž. Na vše dohlédne, bude koordinovat jednotlivé kroky a zajistí, aby vše stylově ladilo.

CHCI VYUŽÍT SLUŽEB KONZULTANTA

Bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení vašeho projektu, až po jeho dokončení a předání. Zbaví vás starostí spojených se zajišťováním řady potřebných kroků a ušetří čas. Budete mít jistotu, že něco tak důležitého, jako je zařizování interiéru vašeho domova, má v rukou odborník, kterému můžete důvěřovat.