Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Premium Mosaic Plain

Filtry

Dostupnost
Novinka / Výprodej
Cena
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Materiál
Rozměr
Přesný rozměr
Rektifikace
Povrch
Určení

Představujeme Vám sérii – skleněné obklady Plain ve tvaru, v současné době tak populárních „cihliček“. Formát skleněných obkladů Plain je 6,5x20. Skleněné obklady Plain 6,5x20 nabízíme v pěti nadčasových barvách: white (bílé), grey (šedé), black (černé), brown (hnědé) a cream (béžové). Skleněné obklady Plain jsou vhodné zejména do kuchyní, avšak dle Vašich představ je možno použít též do koupelen i dalších interiérů.

Poznámka: Skleněné obklady Plain výrobce doporučuje lepit výhradně lepidly na zrcadla, např. neutrálním silikonem (např. Ceresit CS26) nebo speciálními polyuretanovými či polymerovými lepicími tmely v kartuši (např. Mapei Mapeflex PU45 nebo Mapeflex MS45). Nalepením na cementové lepidlo na obklady může dojít ke znehodnocení a následným vadám barevné fólie na spodní straně obkladů. Za případné reklamace a vady obkladů v důsledku nedodržení pravidel lepení nezodpovídáme.

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Premium Mosaic Plain obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 3 z 3 produktů