Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

SIKO ocenění

TOP ŽENY ČESKA 2017


Prestižní anketa Top ženy Česka má dlouholetou tradici. Oceňuje nejúspěšnější ženy v několika kategorií.
Vítězkou kategorie Byznys podnikatelka a jednou z TOP žen Česka se stala zakladatelka společnosti SIKO, Jaroslava Valová.
 

Manažerka čtvrtstoletí


Česká manažerská asociace vybírala nejlepší manažerské osobnosti. Mezi významnými manažerskými ikonami, které byly vybírány z téměř 1500 finalistů soutěže Manažer roku, byla k příležitosti 25. výročí této soutěže, oceněna i Jaroslava Valová, zakladatelka SIKO, jako jediná žena v TOP desítce manažerů čtvrtstoletí.

Českých 100 nejlepších 2017


SIKO je opět 12. nejlepší společností v žebříčku Českých 100 nejlepších 2017. Opakovaně tak potvrzuje své kvality a pravidelně stojí na předních příčkách žebříčku.

Českých 100 nejlepších 2016


SIKO opět boduje! Je 12. nejlepší společností v žebříčku Českých 100 nejlepších 2016.

Českých 100 nejlepších 2015


20. ročník Českých 100 Nejlepších se konal 27. listopadu tradičně na Pražském hradě.

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. opět bodovala! Již třetím rokem se drží na předních příčkách žebříčku, vedle známých firem jako je Linet, Mountfield, Student Agency apod. Letos Siku patří 15. pozice mezi Českými 100 nejlepšími. Ocenění převzal Víťězslav Vala, předseda představenstva společnosti SIKO KOUPELNY a.s.

Ocenění českých podnikatelek 2015


Na slavnostním galavečeru celorepublikové soutěže Ocenění českých podnikatelek (OCP), který se konal začátkem listopadu, byly vyhlášeny vítězky už 8. ročníku.

Češky, které úspěšně řídí své firmy, získaly ocenění ve třech kategoriích podle velikosti podniku.

Zakladatelka a majitelka společnosti SIKO KOUPELNY a.s., Jaroslava Valová, získala v kategorii ´velká společnost´ ocenění nejvyšší – pomyslné zlato.


 

Nejvlivnější ženy Česka 2015


TOP 75 nejvlivnějších žen Česka. Žebříček, který již potřetí sestavil magazín Forbes CZ o ženách, které mají odvahu stát v čele vlastních firem i velkých korporací. O ženách, které mají bezesporu velký vliv.

Zakladatelka a majitelka společnosti SIKO zaujímá 18. příčku tohoto žebříčku.

Českých 100 nejlepších 2014


SIKO KOUPELNY obsadila 7. pozici v žebříčku "Českých 100 nejlepších".

Na Pražském hradě se 28.11. 2014 konalo slavnostní vyhlášení soutěže "Českých 100 nejlepších", jejíž cílem je v celonárodním měřítku nalézt a vybrat české firmy, které dosahují vynikajících či mimořádných výsledků. Společnost SIKO KOUPELNY, oproti loňskému umístění na 69.místě v žebříčku, letos učinila obrovský posun a umístila se na 7. místě žebříčku!

Aktuální žebříček "Českých 100 nejlepších 2014" naleznete zde.

Soutěž každoročně pořádá pan-evropská společnost  Comenius. 

TOP 25 žen českého byznysu 2014


Zakladatelka a generální ředitelka firmy SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ Jaroslava Valová má ve svých osmašedesáti letech tolik energie, že by jí mohl závidět člověk o generaci mladší.

V desátém ročníku ankety TOP 25 žen českého byznysu získala třetí místo. Společně se svými dětmi vybudovala jednu z nejúspěšnějších firem v Česku.

Hospodářské noviny vyhlásily anketu TOP 25 nejvýznamnějších žen českého byznysu letos již podesáté. Opět 25 nejvýznamnějších podnikatelek a manažerek vybírala odborná porota.

Manažerka roku 2013


Čerstvá vítězka regionálního kola soutěže EY Podnikatel roku Jaroslava Valová v posledních letech sklízí ovoce své dlouholeté práce. Na pražském Žofíně se včera konalo slavnostní vyhlášení 21. ročníku prestižní soutěže MANAŽER ROKU.

Za nejlepší MANAŽERKU ROKU byla Národní porotou zvolena Jaroslava Valová, generální ředitelka SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ.

„Získané ocenění je oceněním celé společnosti SIKO a především práce všech spolupracovníků“, sama dodává.

SIKO, pod vedením J. Valové, se od roku 1991 rozrostlo z „manufaktury“ v jihočeských Čimelicích na síť více než 50 prodejen pro celé České republice a na Slovensku. Právě expanze na Slovensko byla významným krokem, která přinesla společnosti nejen růst prodejní sítě, ale i tržeb...

Český úspěch SIKO 2014

 

První exkluzivní žebříček TOP 50 největších českých rodinných firem. "Jak vydupat z nuly jedničku na trhu a zařídit, aby tu byla i za 20 let"?

Celý příběh - český úspěch SIKO čtete zde /zdroj: magazín FORBES 2014/

EY Podnikatel roku 2013


Jaroslava Valová, generální ředitelka, majitelka a zakladatelka společnosti SIKO KOUPELNY a.s., byla porotou vybrána mezi pět finalistů celonárodní soutěže EY podnikatel roku 2013 a zároveň získala titul EY Podnikatel roku 2013 hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

„První pocity z tohoto ocenění jsou dojetí, tak trochu tréma, ohlédnutí se zpět za celým naším podnikáním. Jisté je, že bez rodinné soudržnosti a podpory mých dětí, které se dnes již podílí na řízení společnosti, ale také bez podpory všech spolupracovníků a partnerů, by se naše firma nemohla rozvíjet tak úspěšně,“ sdělila své první dojmy po převzetí ocenění Jaroslava Valová.


 

TOP 25 žen českého byznysu 2013


Generální ředitelka SIKO KOUPELNY, Jaroslava Valová získala ocenění - 6. místo v prestižní anketě TOP 25 žen českého byznysu a současně se stala „Skokankou roku 2013“

Jaroslava Valová k tomu dodává:
„Ocenění, které jsem včera získala je nejen mým oceněním. Stojí za ním poctivá práce Sikáčů a Sikaček, aktivní účast partnerských firem na budování sítě prodejen, mnoho věrných velkoobchodních i maloobchodních zákazníků a v neposlední řadě rodina, která mě podržela ve všech kritických chvílích. Že si našeho SIKO-úspěchu začíná všímat jak odborná, tak laická veřejnost je společným dílem nás všech a já za to všem děkuji.„

Českých 100 Nejlepších 2013


V rámci 18. ročníku soutěže Českých 100 Nejlepších se společnost SIKO KOUPELNY umístila na 69. místě.
 


 
Koupelnová galerie tisíce inspirací

LADY PRO 2012


Majitelka a předsedkyně dozorčí rady společnosti SIKO KOUPELNY Ing. Jaroslava Valová získala na konci listopadu čestný titul LADY PRO 2012, udělovaný letos již po sedmnácté výjimečným ženám z českého byznysu, politiky či společenského a uměleckého života. Jaroslava Valová se tak ocitla ve společnosti takových osobností, jakými jsou například předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miroslava Němcová, lékařka a ředitelka IKEM Eva Syková, architektka Eva Jiřičná nebo manažerka Libuše Šmuclerová, jež ocenění získaly v předchozích letech.