Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Ragno Frame

Filtry

Dostupnost
Novinka / Výprodej
Cena
Tloušťka
mm
mm
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Materiál
Rozměr
Přesný rozměr
Velkoformát
Tvar
Mrazuvzdornost
Nasákavost
Protiskluz
Dekorace
Otěruvzdornost
Rektifikace
Povrch
Určení

Velkoformátový koupelnový obklad Frame 25x76 cm přináší luxusní vzhled obkladů, který je podtržen hlubokým leskem a sytými barvami. Hrany obkladu jsou lehce vyvýšené a zvýrazněné. Obklady Frame nabízíme ve dvou barvách - plum (červená) a cream (krémová).

Série Frame je ideálním řešením pro milovníky minimalistického stylu. Obklady lze doplnit o decentní dekorativní prvky. Doporučujeme kombinaci s mozaikou v barvě plum (červená) vhodnou například na stěnu ve sprchovém koutu či k obložení vany. Na stěnu pod zrcadlo doporučujeme vložit pruh z dekorů. K sérii obkladů Frame jsou dostupné dva typy trojrozměrných dekorací – pruhy a patchwork.

Elegantní a útulnou koupelnu, ve které se budete cítit příjemně a budete ji vyhledávat pro chvilky odpočinku a relaxace, vám pomůže vytvořit obklad Frame v kombinaci s doporučenou dlažbou Timber parquet v teplé hnědé barvě a originálním formátu 10x70 cm, který umožňuje pokládku v tzv. parketovém vzoru. 

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Ragno Frame obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 14 z 14 produktů