Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Rako Majolika

Filtry

Barva
Design

Koupelnová retro série Majolika potěší hlavně příznivce tradičních materiálů, ale i moderně laděné zákazníky. Základem série jsou obklady ve formátu 20x60 cm s lehce taženým reliéfem ve třech barvách – bílá, světle šedá a světle béžová. Díky moderním technologiím výroby je na obkladech patrný charakter klasické majoliky – patina na obkládačkách. Součástí série jsou také dekorace napodobující mozaiku 10x10 cm. Jedná se o reliéfní obklad, který vytváří perfektní iluzi klasické mozaiky. Tato celoplošná dekorace se kromě koupelen perfektně hodí např. do kuchyní za kuchyňskou linku. Barevná škála, ale i charakter povrchu vychází z tradičního stylu a typických majolikových vzorů, které tvoří nosnou část série. Na základních barvách obkladaček 20x60 je vždy zobrazeno 12 majolikových vzorů, které se vzájemně úmyslně neopakují. Kromě šedé a béžové varianty je v nabídce také výrazná, kobaltově modrá.

Kromě majolikové dekorace sérii doplňují také květinový dekor v béžových odstínech a pruhovaný dekor ve formátu 20x60 cm. Oba tyto dekory doplňují listely. V kombinaci se základními obklady lze dosáhnout klasického, moderního nebo rustikálního interiéru, ať už v koupelně nebo v kuchyní. Na podlahu se velmi hodí dlažba v imitaci cotta, případně dřeva. Rustikální, přírodní koupelna – to je Majolika. 

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout na prodejně nebo online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Rako Majolika obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 20 z 20 produktů