Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

RAVAK v nabídce SIKO

Ravak Puri"Naše životy se skládají z nesčetných malých a velkých rozhodnutí. Každý den si vybíráte mezi kompromisem
a splněným přáním, mezi průměrem a originalitou, mezi tím, co má každý a tím, co je jen vaše.
Můžete se spokojit s většinovým vkusem, nebo dát přednost jedinečnosti našeho řešení.
Život máte ve vlastních rukou."


Koupelnové koncepty

Koupelna, stejně tak jako celý byt, potřebuje určující myšlenku, která sladí potřebné množství jednotlivých výrobků do funkčního a estetického celku. RAVAK nabízí širokou škálu sladěných zařizovacích předmětů do koupelny. Jasná myšlenka, jednotný design, precizní zpracování, to jsou hlavní přednosti RAVAK konceptů.

●  Koncept Solo - sólo pro čisté tvary, volné stojící vany a umyvadla na desku. Vana oceněna porotci nejprestižnějších mezinárodních designových soutěží.
●  Koncept Chrome - nejširší designově sladěný koncept na trhu. Součástí konceptu pro celou rodinu jsou obdélníkové a asymetrické vany, ale i sprchové kouty.
●  Koncept Classic - nadčasový a praktický dizajn. Ucelené riešenie kúpeľne, kde je na prvom mieste praktickosť a klasické línie.
●  Koncept 10° - nejširší designově sladěný koncept na trhu. Součástí konceptu pro celou rodinu jsou obdélníkové a asymetrické vany, ale i sprchové kouty.
Inspirační video konceptu Chrome

Kryštof Nosál I Designér koupelnových konceptů RAVAK

Špičkový český designér orientující se na produktový design, ve kterém vyznává hlavně pravidlo nekomplikovaných řešení s jasnou myšlenkou. Svou invenci dodal např. produktům značky Narex, je spoluautorem pračky pro muže Electrolux a mnoha nejoblíbenějších koupelnových výrobků RAVAK (Solo, Moon, 10 °, Chrome, Classic a dalších) S výrobky RAVAK se pravidelně účastní prestižních soutěží - nominován na cenu Czech Grand Design, výherce cen EDID, Red Dot, IF Design Award a Good Design.
"Použitím jednoduchých prostředků se snažím dosáhnout maximální účinek. Zjednodušením a odstraněním všeho nepotřebného vznikne výrobek, který vnímáme intenzivněji"

Ravak Puri

Doživotní záruka na vany

 

Nabídka platí na všechny akrylátové vany Ravak do 31. 12. 2020. Více informací a podmínky uplatnění záruky.

Chci vanu s doživotní zárukou

Sprchové kouty a vanové zástěny na míruAni v koupelně nemusíte dělat kompromisy. Nenechte se omezovat standardními rozměry sprchových koutů, dveří nebo vanových zástěn. Výrobek vyrobíme přesně podle vašeho přání.

Trendem současné doby jsou sprchové kouty Walk-In, které si od nás můžete nechat sestavit přesně na míru. Je na vás, jakou si vyberete kombinaci bezpečnostních skel, zda budete vstupovat z jedné strany či bude kout průchodný, zda bude umístěn na jedné stěně nebo do rohu. Ke koutu Walk-In patří i elegantní kovové vzpěry a ustavovací profily ke zdi.

Zvolte si požadované provedení (typ, šířku i výšku) a nenechte se omezovat standardními rozměry
 

Chci si nakonfigurovat výrobek na míru