text.skipToContent text.skipToNavigation

Ravak Classic 170 x 70 cm C541000000

4 853 Kč / ks

6 312 Kč

Ušetříte: 23%

Akrylátová obdélníková vana Ravak Classic. V jednoduchosti je krása. Tato klasická vana v moderním pojetí díky svým subtilním tenkým bočnicím poskytuje příjemný prostor i pro sprchování. Sprchování ve vaně usnadňuje bezpečné ploché dno a několik variant sprchových zástěn nebo dveří. Díky kolmým stěnám pro vás zbývá ve vaně více místa.
Skladem > 70 ks

Náš kód zboží: CLS1700

Kategorie: Vany, vanové zástěny , Obdélníkové vany , Ravak , Classic

Vana Classic o rozměru: 170 x 70 cm.

  • materiál: litý akrylát
  • varianta vyztužení: LA - sklolaminát
  • objem: 225 l

Doporučený odpad ODTOKVANPCR

Vanu lze doplnit vanovou zástěnou, případně van. dveřmi.

Jako doplňky lze dokoupit čelní panel, boční panel, vanový odtokový komplet a podhlavník nebo univerzální nerezové madlo.

Vana je vyztužena sklolaminátem (LA).

Na vanu navazuje koncept výrobků Ravak Classic pro celou koupelnu, který zahrnuje umyvadla, nábytek, zrcadlo a baterie.

Klasika, která nezklame

Vany ve tvaru obdélníku jsou nejklasičtějším a nejoblíbenějším modelem van. Nabízejí také nejvíc rozměrových variant a možností řešení.

Kvalitní materiál

RAVAK používá na výrobu van litý akrylát. Výrobky z něho si dlouhodobě zachovávají požadovaný tvar, nekřiví se ani nepraskají. Mají vysoce lesklý a neporézní povrch, který se snadno čistí a má antibakteriální vlastnosti.

Překvapivá řešení vnitřního prostoru

Akrylátové vany mají takřka neomezené možnosti tvarování. I tradiční obdélníková vana tak může mít překvapivě řešený vnitřní prostor, který nabízí nejrůznější ergonomické prolisy, područky, méně či více kolmý tvar zádové části a bočnic apod. Obdélník zkrátka může skýtat mnohá příjemná překvapení.

Přidat recenzi

*
* Povinné