text.skipToContent text.skipToNavigation
Ravak Termo TE 091.00/150 X070058

8 152 Kč / ks

Přizpůsobte si sprchu výšce vaší postavy kdykoli podle aktuální situace. Sprchový sloup umožňuje jednoduše přenastavit výšku hlavové sprchy a je otočitelný i do stran. Na přenastavení výšky umístění ruční sprchy vám stačí jedna ruka, můžete si ji tak posunovat kdykoli, třeba i během sprchování a s očima plnýma pěny. Sloup zahrnuje termostatickou baterii, která ohlídá vaši relaxaci a zabrání nechtěnému opaření. Sprchový sloup s termostatickou baterií 
Skladem > 5 ks

Náš kód zboží: OPTIMARSS1

Kategorie: Sprchové systémy , Ravak

  • výška baterie: flexibilní - umožňuje kdykoliv jednoduše přenastavit výšku umístění hlavové sprchy, a to v rozmezí 86 - 134 cm
  • kartuš (průměr, materiál): keramická; termostatická pro regulaci teploty vody
  • provedení: průměr hlavové sprchy 20 cm; sprchový sloup je otočitelný i do stran
  • průtok (při 0,3 MPa): ruční sprcha 13,62 l/min, hlavová sprcha 14,06 l/min
  • záruka na baterii: 5 let

Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.
Doporučujeme protočení ovladače teploty do maximálních poloh čas od času (v závislosti na tvrdosti vody), aby nedocházelo k usazování vodního kamene.

Jednoduše nastavitelné

Výšku hlavové sprchy lze upravovat i po montáži na zeď. Hlavovou sprchu si rovněž můžete otočit do strany tak, jak potřebujete.

Ovládání jednou rukou

Jezdec ruční sprchy lze ovládat jednou rukou, což oceníte zejména za ztížených podmínek při sprchování. Povolení jezdce, jeho posunutí a zafixování jsme vyřešili tak, aby se dalo provést jednou rukou, když si druhou potřebujete držet ruční sprchu a pohybujete se v nebezpečně kluzkém a mokrém prostředí.

Kovový jezdec

Jezdec ruční sprchy je u duálního sprchového systému RAVAK kovový, nikoli plastový. Poskytuje tak záruku dlouholetého bezproblémového chod.

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 7,000 kg
Druh výrobku sprchový systém
Materiál mosaz
Barva popisná chrom
Design kulatý
Výbava s termostatickou baterií
Technické parametry
Počet funkcí 1 funkce
Značka Ravak
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné