text.skipToContent text.skipToNavigation
Doprava ZDARMA nad 6 000 Kč | Přes 40 prodejen po celé ČR

Filtry

Dle prodejny
nebo
Druh výrobku
Značka
Cena
Design
Série
Typ
Určení
Materiál
Barva
 
 
Barva popisná
Šířka
Výška
Hloubka skříňky
Šířka skříňky

Ravak

Ravak

Firma RAVAK vznikla roku 1991 v České republice a do dnešních dnů nosí známky svých zakladatelů: rodiny Kreysových a Vařekových, které firmu stále aktivně řídí. Nejprve výroba tvořila pouze sprchové vaničky a sprchové kouty, sortiment se ovšem, jak už to bývá, začal rozrůstat. V současné době se RAVAK soustředí především na výrobu moderních koupelen, které jsou promyšlené do každého detailu. V sortimentu tak najdeme vany, sprchové kouty a dveře, umyvadla, koupelnový nábytek, vodovodní baterie a koupelnové doplňky. RAVAK nyní působí ve více než 50 zemích světa.

Design RAVAK

Primárním cílem firmy RAVAK, je pronikání do světa umění a estetiky. Svým zákazníkům pravidelně představuje výrobky, které jsou promyšlené do nejmenších detailů. Ke spolupráci si vybírá taková studia, která úspěšně působí v konkurenčním prostředí nejen českého, ale i mezinárodního designu.  Výrobky značky RAVAK navrhuje účastník a výherce prestižních soutěží nebo i studio proslulé svým designem luxusních automobilových značek. Celá koncepce práce v oblasti designu vychází z projektu RAVAK DESIGN LAB, v jehož rámci zvou ke spolupráci mezinárodně uznávané designery, aby svou tvůrčí invencí neustále osvěžovali estetickou a funkční hodnotu výrobků RAVAK. Zároveň, ale věří mladému českému designu, a proto oslovuje umělecké školy a zve ke spolupráci perspektivní mladé umělce.

Technologie a materiály RAVAK

Spojení dlouholetých zkušeností v oboru, nejnovějších technologií a prvotřídních materiálů zaručuje kvalitu RAVAK.

RAVAK AntiCalc® je revoluční technologie, která na povrchu skla vytváří neviditelný ochranný štít odpuzující vodu a zamezující znehodnocení skla vodním kamenem. Údržba skla je pak mnohem jednodušší. Jedná se o způsob vyztužení akrylátových výlisků polyuretanovou pryskyřicí plněnou skelným vláknem. Poměr těchto složek a množství nástřiku je řízeno počítačem pro každou vanu individuálně. Výhodou laminátu je vysoká pevnost a tuhost výrobku. Unikátní technologie vyztužení van polyuretanovou pěnou, vyvinutá firmou RAVAK. Trojnásobný nástřik polyuretanové pěny dodává vanám PU Plus jedinečnou tuhost a vynikající tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Vany jsou vhodné zejména pro montáž hydromasážních systémů.

Korpusy nábytku RAVAK jsou ošetřeny kvalitní hloubkovou impregnací proti extrémní vlhkosti. Dvířka jsou opatřena dvěma vrstvami základního laku a pokryta tvrdou bílou polyuretanovou barvou s vysokým leskem s možností přebroušení škrábanců. Nábytek je vyvíjen v návaznosti na jednotlivé typy umyvadel a van, proto dohromady vytváří estetický, ale i funkční celek.

Jedinečným materiálem pro výrobu sprchových vaniček a umyvadel je kompozitní materiál na bázi rozemletého dolomitu, který vyniká praktickými i estetickými vlastnostmi. Předností výrobků jako jsou například sprchové vaničky Galaxy Pro nebo veškerá umyvadla RAVAK je tvarová variabilita, pevnost, precizně konturované hrany a rovné plochy.

Proč ravak?
Protože praktické řešení koupelny je u nich na prvním místě. Krásnou koupelnu chce mít každý, není třeba kvůli tomu slevovat z dalších požadavků. Koncepty a produkty RAVAK vyřeší interiéry koupelen tak, aby se do nich vešlo vše, co potřebujete ke komfortnímu koupání i sprchování.  

Protože májí zkušenosti
Výrobou a vývojem interiérů koupelen se zabývají už více než dvacet let. Jejich řešení jsou tak založena hlavně na zkušenostech z praxe.

Protože design chápají jako něco víc, než jen touhu po odlišení
Dobrý design je pro ně ten, který je užitečný. Navrhují výrobky v souladu s trendy, ale především s vysokou užitnou hodnotou, technicky domyšlené, jednoduché a bezpečné. Spolupracují se světovými designerskými špičkami, ale poskytují příležitost i českým nadějím.

Protože na jejich výrobky se můžete spolehnout.
Jejich renomé je pro ně to nejdůležitější. Používájí nejkvalitnější materiály a nabízejí až desetileté záruky. U výrobků RAVAK nebudete mít problém s otevíráním dveří, protékáním vody mimo sprchový kout či s pevností vany.

Výstavy a veletrhy
S výrobky značky RAVAK se pravidelně setkáte na českých i světových veletrzích. Mezi nejvýznamnější patří např. stavební veletrh ISH ve Frankfurtu nad Mohanem nebo MOSBUILD v Moskvě. RAVAK zároveň patří mezi důležité hráče v oblasti umění a designu. Autorské počiny našich designerů vystavujeme např. na pražském Designbloku.

Ocenění
Za dobu svého působení se značka RAVAK dostala do hledáčku významných národních i mezinárodních soutěží. Řešení našich designerů bývají pravidelně zařazována do nominací na výroční cenu Akademie designu ČR Czech Grand Design, odborná veřejnost si jich všímá ve svých cenách (Elle Decoration Award) a v roce 2015 jeden z koupelnových konceptů (10°) obdržel i nejprestižnější cenu udělovanou na evropském kontinentu za inovativní design Red Dot 2015. Spolehněte se na design pravidelně prověřovaný odborníky.  

Zobrazeno 1 - 20 z 1031 produktů
1 009 Kč
2 632 Kč