Rekonstrukce bytového jádra v paneláku

Vítejte ve světě panelákového bydlení. I když má svoji specifickou atmosféru a pro řadu z nás neoplývá kdovíjakou atraktivitou, přesto zažívá v současnosti jakousi renesanci díky moderním proměnám starých panelákových bytů. Tou nejčastější a nejefektivnější proměnou je kompletní rekonstrukce bytového jádra. Zbavíte se tak nevzhledného umakartu a všech zastaralých nefunkčních prvků a nahradíte je moderním vybavením. Rekonstrukce staré panelákové koupelny vám umožní proměnit koupelnu v moderní, funkční prostor pro váš relax, co má styl. A získat i dostatek úložného místa v koupelně navíc.

undefined

Kolik stojí rekonstrukce koupelny v paneláku?

Výše ceny rekonstrukce koupelny v paneláku se odvíjí od celkového rozsahu stavebních prací a výběru vybavení a materiálů pro rekonstrukci. Nejlepším řešením je obrátit se na profesionály, kteří mají bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi koupelen. Vyhnete se tak zbytečným nákladům navíc, zbavíte se starostí a ušetříte svůj čas.

  • Máme připravené kompletní balíčky materiálu pro rekonstrukci koupelny v paneláku
  • Žádné zaměřování ani dlouhé čekání na cenovou nabídku
  • Ušetříte svůj čas i peníze
  • Garantujeme cenu za stavební práce, s bouráním jádra i bez bourání  
  • Super výhodný nákup materiálu se slevou 30 % na vybrané kompletní balíčky zboží pro rekonstrukci

Slevou 30% vám dokážeme zvýhodnit vybrané baličky materiálu pro rekonstrukci koupelny, nejen panelákové, a to díky našim velkým developerským nákupům.

A je na Vás, jestli se rozhodnete pouze pro nákup materiálu nebo kompletní rekonstrukci koupelny včetně stavebních prací.

VYBERTE SI KOUPELNU

Proč stojí za to investovat do rekonstrukce bytového jádra a koupelny v paneláku?

Vytvoříte moderní a komfortní prostor pro svůj relax.

Původní panelákové koupelny mohou být zastaralé, často trpí problémy, jako je vlhkost, nedostatečná izolace a nepřináší už potřebný komfort. Rekonstrukce koupelny umožní celkovou modernizaci prostoru, dodá mu styl a s moderním koupelnovým vybavením i potřebný komfort.

Zlepšíte funkčnost koupelny.

Při rekonstrukci koupelny můžete upravit její dispozici a proměnit i malou koupelnu v dokonale funkční prostor. Získáte úložné prostory navíc, můžete si pořídit větší sprchový kout, moderní umyvadlo na desku nebo nainstalovat úsporné baterie atd.

Zvýšíte hodnotu bytu.

Rekonstrukce koupelny představuje investici do vašeho bytu. Moderní a kvalitně zrekonstruovaná koupelna může pozitivně ovlivnit hodnotu bytu a usnadnit jeho prodej či pronájem.  

Odstraníte problémy a nedostatky, se kterými se ve staré koupelně dokola potýkáte.

Ať už šlo o nadměrné vlhko, zatékání, nedostatečnou izolaci, nefunkční vybavení apod., rekonstrukce koupelny je příležitost, jak tyto problémy odstranit.

undefined

Rekonstrukce koupelny v paneláku podle typu bytového jádra

Naši designéři spolu s týmem zkušených stavebních profesionálů pro vás navrhli různá řešení rekonstrukce koupelny v paneláku pro bytová jádra typu E, F, H, T - právě ta se objevují v českých panelácích nejčastěji. Podívejte se na návrhy kompletně zařízených moderních panelákových koupelen, s vanou nebo sprchovým koutem, s obklady a dlažbou v nejoblíbenějších barvách i designu. A to včetně rozpočtu na rekonstrukci bytového jádra, s bouráním i bez bourání. Můžete si tak zvolit řešení pro rekonstrukci koupelny podle vašich potřeb a na míru vašemu rozpočtu. 

Jaký typ bytového jádra máte ve svém panelákovém bytu vy, si můžete snadno určit sami. Jak? Typ bytového jádra, zjednodušeně řečeno, určuje uspořádání umakartových příček. Právě jejich uspořádání odpovídá vždy tvaru určitého písmene. Tvar písmene = typ jádra.

Paneláková koupelna
pro bytové jádro typu E

Návrhy řešení koupelen včetně kompletního vybavení a ceny rekonstrukce.

Prohlédnout

Paneláková koupelna
pro bytové jádro typu F

Návrhy řešení koupelen včetně kompletního vybavení a ceny rekonstrukce.

Prohlédnout

Paneláková koupelna
pro bytové jádro typu H

Návrhy řešení koupelen včetně kompletního vybavení a ceny rekonstrukce.

Prohlédnout

Paneláková koupelna
pro bytové jádro typu T

Návrhy řešení koupelen včetně kompletního vybavení a ceny rekonstrukce.

Prohlédnout

Inspirujte se v galerii panelákových koupelen

Inspirujte se nápady na rekonstrukci panelákové koupelny, pomůžeme vám přeměnit ji na pohodlnou oázu pro relaxaci, která vyhovuje vašemu vkusu a potřebám. Objevte inspiraci pro svůj vlastní projekt panelákové koupelny a pusťte se bez obav do rekonstrukce. Výhodně s materiálem se slevou až 30 %.

bytove-jadro-H-modern-vana-panelakova-koupelna-001-lp.jpg
Bytové jádro typu H
Obklad Fineza Modern | s vanou
bytove-jadro-H-retromix-vana-panelakova-koupelna-001-lp.jpg
Bytové jádro typu H
Obklad Vitra Retromix | se sprchovým koutem
bytove-jadro-H-grevi-walkin-panelakova-koupelna-001-lp.jpg
Bytové jádro typu H
Obklad Fineza Grewi | se sprchovým koutem Walk-in
bytove-jadro-H-vana-panelakova-koupelnaI-001-lp.jpg
Bytové jádro typu H
Obklad Sintesi Ambienti | s vanou

Při rozhodování o kompletní rekonstrukci bytového jádra v paneláku je důležité zvážit všechny aspekty, které s sebou samotná rekonstrukce nese, a doporučujeme využít služeb profesionálů, kteří vám pomohou s plánováním koupelny i provedením celé rekonstrukce

I starý panelákový byt se dokáže proměnit v moderní, dokonale funkční prostor, stylově zařízený a plný komfortu. Odstartujte proměnu svého panelákového bydlení rekonstrukcí bytového jádra za přijatelnou cenu a získejte nový domov, útočiště pohodlí a inspirace. Vaše bydlení si zaslouží to nejlepší.  

Nejčastější dotazy?
 

Nezávazná poptávka

Pokud chcete rekonstruovat panelákovou koupelnu, můžete nám zaslat nezávaznou poptávku pomocí formuláře na této stránce.
Stačí vyplnit několik údajů a my se vám co nejdříve ozveme. Tento formulář je pouze informativní a nezavazuje vás k ničemu.

EASYBLOK35BEZ_CENA.jpg

Moderní kuchyně do paneláku za super cenu

Vyberte si z naší nabídky kvalitní kuchyňskou linku, kompletně vybavenou spotřebiči nebo akční kuchyňský set do malé kuchyně.

Různé rozměry kuchyňské linky od 180 do 360 cm, německá kvalita, super cena.

To chci

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant