Upravit filtr

Roca ONA

Roca Ona je série koupelnového nábytku, keramiky a doplňků inspirována středomořským životním stylem. Celou sérií se prolíná jednoduchost, funkčnost a respekt k přírodě. Zaoblené rohy a organický design umyvadel odráží hladké vlny oceánu. Tento minimalistický design jistě obstojí po dlouhá desetiletí, zároveň splňuje požadavky moderního nábytku s vysoce propracovanými detaily, na kterých záleží.

Nábytek Roca Ona je k dostání v základní matné bílé barvě, která je doplněna o tmavě zelenou a šedou matnou barvu nebo dřevodekor. Právě tyto barvy byly inspirovány přírodou a přírodními materiály. Ze široké škály rozměrů skříněk si vyberete tu pravou pro vaši koupelnu – od úzké skříňky o šířce 45 cm vhodné do malé koupelny, až po prostorné skříňky o šířce 120 cm a dvojumyvadlem. Skříňky jsou vybaveny plnovýsuvem a praktickým organizérem v černé barvě, který na první pohled působí velmi luxusně. Nábytková umyvadla na skříňku skvěle padnou a díky zaobleným hranám působí elegantně a kompaktně. Širší nábytková umyvadla disponují praktickým odkládacím prostorem na koupelnové doplňky. V rámci série ale najdete i subtilní umyvadla na desku.

Funkčnost a kompaktnost celé série završují volně stojící koupelnové doplňky, které můžete volně položit vedle umyvadla nebo poskládat na praktický tácek ve stejném barevném provedení – bílé, tmavě zelené nebo pískové barvě.

 Zažijte středomořský životní styl ve vaší koupelně

Série Roca Ona vzdává hold rozmanitým tvarům přírody ze Středomoří. Je funkční, aniž by působila chladně, s výraznou estetikou, která navazuje na přirozené teplo přírodního prostředí, a je určena pro ty, kteří mají rádi sílu tiché krajiny. 

Nejprodávanější

139 produktů
Doporučujeme
139 produktů
Viděli jste 36 z 139 produktů