Doprava zdarma nad 6 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Roltechnik v nabídce SIKO | Kvalitní vany a vanové zástěny

Nedělejte kompromisy a splňte si svůj sen o dokonalé koupelně. Sprchové vaničky z akrylátu, litého mramoru i ty další od Roltechniku jsou vždy nejlepším řešením. Jen tak bude vaše koupelna přesně taková, jakou jste si ji vždy přáli. Bude místem, kde se budou odehrávat vaše životní okamžiky.
Ravak koncept Chrome

Roltechnik

Vana ACTIVA NEO

Stvořena pro odpočinek, navržena pro design.
 

Představte si vanu plnou voňavých bublinek a horké vody. Po těžkém dni není nic lepšího. Vana ACTIVA NEO má dokonalé poslání. Poskytnout vám útočiště a zbavit vás nepohodlí. Italské studio FORESEE DESIGN dostalo úkol vytvořit vanu do koupelny, která bude pro váš odpočinek tím nejpovolanějším místem. A když budete mít náladu na sprchování, vanu snadno doplní speciálně navržená vanová zástěna.

Ideální tvar pro snadné vstávání
Multifunkční sedátko a opěrka v jednom
Vanová zástěna s integrovanou poličkou a věšákem
Dokonalé provedení s italským designem


Chci vědět více
 
Roltechnik

Mramorové vany

Odolná krása se spojila s pohodlím.
 

Potrpíte si na luxus? Nebo prostě jen chcete, aby vaše koupelna byla vzorem odolnosti a praktičnosti? Obojí splňují vany z litého mramoru. Jsou opravdovým designovým šperkem. Zároveň nestrávíte s jejich údržbou drahocenný čas, který určitě chcete trávit příjemněji. Koupelna, jako místo pro vaše životní okamžiky, bude prostě taková, jakou jste si ji vždy přáli.


Přírodní materiál s atraktivním vzhledem 
Maximální odolnost proti poškrábání
Tepelná stálost vody díky dvojitému dnu

Chci vědět více
 
Roltechnik

Obdélníkové vany
Klasika v tom nejlepším provedení.

Koupelna může mít mnoho podob. A každý od té své očekáváme něco jiného. Ať už si raději vanu plnou horké vody užíváte sami, nebo je koupelna ve vašem domě živým místem, kde se stále míjíte s ostatními členy rodiny, musí vám padnout jako ulitá. Obdélníkové vany od ROLTECHNIK jsou připravené na vše. Přijmou roli koutu relaxace i místa pro společné rodinné chvíle.

Hodí se do tradiční koupelny
Vyrobeno z akrylátu (PMMA)
Odolnost vůči poškrábání

Chci vědět více
 
Roltechnik

Rohové vany

Vaše volba pro celý život.
 

Celý život se měníme. Jedno je ale jisté. Rohové vany budou vždy v kurzu. Jejich velkorysý prostor přímo svádí k pohodlnému lenošení v horké vodě s voňavými bublinkami. Tvar je však zároveň praktický i pro koupání nejmenších členů rodiny. Rohová vana tu pro vás prostě bude kdykoliv. Připravená se ujmout důležité role ve vašem životě.

Skvělé řešení do méně prostorných koupelen
Tvárný akrylát (PMMA) umožňující výrobu atypických tvarů i rozměrů
Odolnost vůči mechanickému poškrábání

Chci vědět více
 
Roltechnik sprchove prislusenstvi

Asymetrické rohové vany

Pravé, levé, šikmé i jiné. Prostě takové, jaké potřebujete…

Ať už si v životě naplánujeme cokoliv, není vždy všechno jako podle pravítka. Co ale dělat, když se rozhodujeme třeba o řešení nestandardní koupelny? Odložte všechny kompromisy stranou. S asymetrickými rohovými vanami už vás nebude prostor omezovat. V malé koupelně, podkroví i jinde. Všude tam budete mít koupelnu, jakou jste si vždy přáli.

Vhodné do netradičních a menších prostor
Příjemný tvar pro ležení
Vyrobeno z akrylátu (PMMA) odolného vůči poškrábání

Chci vědět více
 
Roltechnik

Speciální vany

Užívejte život na maximum
 

Nespokojíte-li se s obyčejným řešením, určitě chcete svoji životní filosofii promítat všude. Dokonce i v koupelně. A co takové speciální vany? Třeba dvojvana pro relaxaci a lenošení ve dvou nebo velká rohová vana, která už spíš připomíná menší bazén? Nadchne vás i vaše nejmenší. Takový luxus si určitě zasloužíte.

Výborná volba pro netradiční prostory
Vyrobeno z odolného akrylátu (PMMA)
Odolnost vůči mechanickému poškrábání

Chci vědět více
 
Roltechnik sprchove prislusenstvi

Vanové zástěny

Krůček k dokonalé koupelně.
 

Myslíme na to, aby pro vás byla koupelna místem, kde můžete být sami sebou. Kde můžete v klidu přemýšlet, být se svými blízkými, prostě žít. Bez zbytečných starostí. Chyťte sprchu oběma rukama a zkuste si, jaké to je být třeba rockovou hvězdou… ve své vlastní koupelně. A klidně se odvažte. Vanové zástěny dají vaší vaně úplně nový rozměr.

Praktické zástěny zabraňují potopě při koupeli či sprchování ve vaně
Usnadňují údržbu
Jedinečná úprava skla ROLSHIELD


Chci vědět více