text.skipToContent text.skipToNavigation

Samolepící dvojháček Powerbutton, chrom 59340-00000-00

629 Kč / ks

Háček tesa Powerbutton Deluxe je vhodný pro zavěšení předmětů v kuchyni, koupelně či na jakémkoliv jiném místě v domácnosti. Bezpečně udrží až 8 kg!  Díky patentované technologii pevného lepení drží na většině povrchů. Snadná montáž bez vrtání, šroubů a hřebíků. Opakovaně použitelný. Odstranitelný bez poškození a zanechání zbytků od lepidla*. Odolný vůči vodě a vysoké teplotě.  * Háček není vhodný pro připevnění na tapety, omítku a sádru. Při odstraňování z těchto materiálů může zanechat zbytky od lepidla. 
Skladem > 20 ks

Náš kód zboží: 59340-00000-00

Kategorie: Koupelnové doplňky bez vrtání , Tesa , Háčky a věšáky , Powerbutton

Háček tesa Powerbutton Deluxe je vhodný pro zavěšení předmětů v kuchyni, koupelně či na jakémkoliv jiném místě v domácnosti. Bezpečně udrží až 8 kg!

 

Díky patentované technologii pevného lepení drží na většině povrchů. Snadná montáž bez vrtání, šroubů a hřebíků. Opakovaně použitelný. Odstranitelný bez poškození a zanechání zbytků od lepidla*. Odolný vůči vodě a vysoké teplotě.

 

* Háček není vhodný pro připevnění na tapety, omítku a sádru. Při odstraňování z těchto materiálů může zanechat zbytky od lepidla.

Instalace - Technologie Powerbutton

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Druh výrobku dvojháček
Materiál kov
Barva popisná chrom
Design kulatý
Nosnost v kg 8 kg
Typ samolepící
Série Powerbutton
Značka Tesa
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné