text.skipToContent text.skipToNavigation

Samolepící háček Powerbutton 59332-00000-00

409 Kč / ks

Háček tesa Powerbutton Classic je vhodný pro zavěšení předmětů v kuchyni, koupelně či na jakémkoliv jiném místě v domácnosti. Bezpečně udrží až 6 kg! Díky patentované technologii pevného lepení drží na většině povrchů. Snadná montáž bez vrtání, šroubů a hřebíků. Opakovaně použitelný. Odstranitelný bez poškození a zanechání zbytků od lepidla*. Odolný vůči vodě a vysoké teplotě.  * Háček není vhodný pro připevnění na tapety, omítku a sádru. Při odstraňování z těchto materiálů může zanechat zbytky od lepidla.
Skladem > 10 ks

Náš kód zboží: 59332-00000-00

Kategorie: Tesa , Powerbutton , Koupelnové doplňky bez vrtání , Háčky a věšáky

Háček tesa Powerbutton Classic je vhodný pro zavěšení předmětů v kuchyni, koupelně či na jakémkoliv jiném místě v domácnosti. Bezpečně udrží až 6 kg!

 

Díky patentované technologii pevného lepení drží na většině povrchů. Snadná montáž bez vrtání, šroubů a hřebíků. Opakovaně použitelný. Odstranitelný bez poškození a zanechání zbytků od lepidla*. Odolný vůči vodě a vysoké teplotě.

 

* Háček není vhodný pro připevnění na tapety, omítku a sádru. Při odstraňování z těchto materiálů může zanechat zbytky od lepidla.

Instalace - Technologie Powerbutton:

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Druh výrobku háček
Materiál nerez
Design hranatý
Nosnost v kg 6 kg
Typ samolepící
Série Powerbutton
Značka Tesa
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné