text.skipToContent text.skipToNavigation

Sjednejte si schůzku

Plánujete-li novou koupelnu či kuchyni, využijte službu pro naše zákazníky a sjednejte si nezávaznou individuální schůzku s naším odborným prodejcem. Vyberte prodejnu a navrhněte termín, který vám bude nejlépe vyhovovat. Prodejce vás bude kontaktovat zpět a termín společné schůzky si potvrdíte.

Kuchyňské i koupelnové řešení šité na míru vašim potřebám vytvoříme spolu s vámi.

  • KOUPELNY: Chcete-li si vyzkoušet roli koupelnového designéra, svoji vysněnou koupelnu si můžete „nanečisto“ sami jednoduše naplánovat také v našem koupelnovém plánovači, návrh přinést s sebou a získat slevu na nákup. S finálním řešením vám pomůže náš odborník.
  • KUCHYNĚ: Rádi byste si pořídili novou kuchyni, ale nemáte čas ani nervy na složité plánování? Nezoufejte. S naším kuchyňským plánovačem vás to bude nejen bavit, ale svou vysněnou a dokonalou kuchyni si vytvoříte jednoduše sami doma. Pokud potřebujete prokonzultovat vše, co jste si doma vymysleli a navrhli, sjednejte si schůzku s odborným prodejcem.
  • DVEŘE: Nabídku dveří postupně rozšiřujeme na všechny SIKO prodejny, aktuálně si ji můžete prohlédnout a sjednat schůzku na těchto prodejnách.

Předmět zájmu