Staňte se fanouškem
  • Čeština

Akce a slevy

Výhodné nákupy, snížení cen u tisíců položek, garance nejlepší ceny, akce a bonusy na vybraný sortiment – to vše najdete v naší nabídce. Chceme, aby nákup nové koupelny a kuchyně byl pro SIKO zákazníky co nejdostupnější. V Siku nakupujete výhodně!

SIKO OUTLET - SLEVY až 80%

SIKO OUTLET

Věděli jste, že SIKO má také koupelnový outlet?

Naleznete zde širokou nabídku zboží z výstav, nevyzvednutých zakázek, ale i doprodej sérií vyřazených z výroby.
Vše se slevou až 80 %.

Prodejny rozšířené o outlet

Nakupovat v koupelnovém outletu můžete jak z pohodlí domova online, tak si můžete vybrané zboží prohlédnout a vybrat v SIKO prodejnách rozšířených o outlet nabídku, tj. SIKO Praha Jesenice, Brno ŽideniceLiberec.

Nakupujte výhodně!  

 

 

Garance nejlepší ceny a kvality

Sleva 0%

Garantujeme vám nejlepší ceny a kvalitu.

Nově jsme snížili ceny tisíců položek, aby byl nákup pro vás, naše zákazníky opravdu nejlepší a nejvýhodnější. Dorovnáme vám konkurenční nabídku a navíc získáte dárek. 

U našich produktů však není JEDINOU předností nízká cena. Naše zboží musí být schopno obstát několik let v každodenním provozu. K čemu vám bude super levná baterie, u které bude mít za 3 měsíce povolenou páku, a neseženete do ní náhradní kartuši? SIKO má v každém sortimentu zástupce super levného výrobku, za který ale SIKO ručí svým dobrým jménem.

Objevíte-li před nákupem, případně 14 dní po nákupu, identický produkt z koupelnového sortimentu (stejný EAN) výhodněji, potom opravdu neváhejte a přijďte k nám. Dorovnáme konkurenční nabídku a navíc získáte dárek. Nabídka platí pro obvyklé prodejní množství zboží pro jednu domácnost a vztahuje se na položky/série a zboží výrobců uvedených v katalogu SIKO. V případě kuchyňského sortimentu garance platí na stejný typ kuchyně, materiál dvířek, korpusů, pracovní desky a vnitřního vybavení. 

Garance se nevztahuje na výprodeje, akce, internetový a velkoobchodní prodej.