Siko a služby

Katalogy

Výběr nové koupelny či kuchyně je dlouhodobý proces . Široký výběr koupelnového a kuchyňského sortimentu, nejrůznější barevná provedení, hranaté či oblé tvary, tisíce inspirací…to vše najdete v SIKO katalogu KOUPELEN A KUCHYNÍ. Listujte, vybírejte. Garantujeme vám nejlepší ceny.

Nový katalog koupelny 2015/2016

SIKO katalog KOUPELNY 2015/2016

Právě vyšel náš zbrusu nový koupelnový katalog plný trendů sezóny a atraktivních novinek.

Aby byla vaše koupelna dokonale funkčním místem pro uvolnění a relaxaci, ať už preferujte čistý design a strohost anebo máte v koupelně rádi veselé barvy, nejrůznější dekory či různobarevné mozaiky, přináším vám katalog KOUPELEN, plný inspirace pro vaši novou koupelnu.    

Katalog kuchyně 2014

Katalog kuchyně

Protože vám chceme nabídnout opravdu širokou škálu kuchyní se vším, co ke správné a funkční kuchyni patří, pravidelně pro vás připravujeme samostatný katalog SIKO KUCHYNĚ . Čeká vás inspirace jak v plánovaných tak sektorových kuchyní, široký výběr kuchyňských spotřebičů a doplňků.

15. 7. se můžete těšit na nový katalog, který souvisí s kuchyňskou revolucí! 

 

Katalog Dveře 2015/2016

SIKO katalog DVEŘE 2015

Vylaďte si interiér do posledního detailu. Řídíme se přáními našich zákazníků a proto jsme do naší nabídky nově zařadili také interiérové dveře NATUREL. Moderní kvalitní dveře si vyberete na našich vybraných prodejnách v Průhonicích a na Zličíně, v Opatovicích,v Teplicích a Vsetíně. Zalistujte novým katalogem a vybírejte. Dveře jsou otevřeny.

 

Katalog ELITE BATH

Katalog Elite Bath

ELITE BATH, člen skupiny SIKO KOUPELNY, je koupelnové studio pro klienty, kteří se nespokojí s běžnými standardy ve vybavení koupelen, a mají vyšší nároky na funkčnost, estetiku a design. Postaráme se o vše potřebné, aby vaše nová koupelna splnila i ty nejnáročnější přání a stala se oázou odpočinku a relaxace.

 

Objednávkový formulář

Dodací údaje

Vyberte katalog, který chcete objednat

Kde jste se o nás dozvěděli?


Plné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete zde.

Opište prosím následující číslice/text