Staňte se fanouškem
  • Čeština

Katalogy

Široký výběr sortimentu, nejrůznější barevná provedení, hranaté či oblé tvary, tisíce inspirací… to vše najdete v SIKO katalozích. Listujte, vybírejte.

Katalog Koupelny 2017/2018

Katalog koupelny 2016

Zalistujte naším koupelnovým katalogem plným novinek sezóny 2017/2018, které vám pomohou vaši koupelnu zkrášlit a vytvořit z ní tak místo pro relax a odpočinek po náročném dnu.

Katalog Kuchyně 2017/2018

Katalog Kuchyně

Prolistujte kuchyňský katalog se spoustou novinek. Čeká vás inspirace jak v plánovaných tak sektorových kuchyních, široký výběr kuchyňských spotřebičů a doplňků. 

Katalog Dveře 2016/2017

SIKO katalog dveře 2016/2017

Vylaďte si interiér do posledního detailu. Řídíme se přáními našich zákazníků a proto jsme do naší nabídky nově zařadili také interiérové dveře NATUREL. Moderní kvalitní dveře si vyberete na našich vybraných prodejnách. Aktuální seznam prodejen. Dveře jsou otevřeny. 

Katalog Nábytek na míru 2015/2016

Nábytek na míru

Prolistujte první samostatný katalog Nábytku na míru. Věříme, že v něm naleznete množství inspirace, jak si vhodně a na míru, přesně dle potřeb, zařídit nejen koupelnu. Nábytek na míru od SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ vás odliší. Plánování vám dovolí zvolit libovolné kombinace barev, materiálů, tvarů a kování nábytku, které se líbí právě vám. Plánovat rozměry nábytku, umyvadel, ale i zrcadel můžete s přesností na 1 cm. Buďte sami svými architekty a vytvořte z koupelny pomocí nábytku na míru jedinečný originál. Dejte se do toho!

Katalog ELITE BATH

Katalog Elite Bath

ELITE BATH, člen skupiny SIKO KOUPELNY, je koupelnové studio pro klienty, kteří se nespokojí s běžnými standardy ve vybavení koupelen, a mají vyšší nároky na funkčnost, estetiku a design. Postaráme se o vše potřebné, aby vaše nová koupelna splnila i ty nejnáročnější přání a stala se oázou odpočinku a relaxace. 

Objednávkový formulář

Dodací údaje

Vyberte katalog, který chcete objednat

Kde jste se o nás dozvěděli?


Plné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete zde.

Opište prosím následující číslice/text