Staňte se fanouškem
  • Čeština

Nakupují u nás

SIKO je číslo 1 pro nákup koupelny a kuchyně, proto nás svou návštěvou a ve velkém případě i nákupem, poctí spousta mediálně známých osobností.
Simona Krainová & Karel Wágner

Simona Krainová a Karel Vágner

Simona a Karel u nás nyní vybírali zařízení do své nové chalupy, kterou si čerstvě pořídili. Vybírají si spíše country vybavení, protože chalupa je určena pro chvíle oddechu s krásným výhledem do přírody.

 Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner

Alice Bendová

Alice Bendová

Alice si v naší prodejně SIKO Praha Zličín vybrala novou kuchyni do svého bytu. "Byla jsem nadšená z prodejny SIKO na Zličíně, moje Alička si krásně vyhrála v dětském koutku, a odnesla si domů nádherné žluté kachničky, které nám budou SIKO v koupelně pořád připomínat, a nafukovací míče, které využijeme na dovolené".

Alice Bendová na nákupu v SIKO Alice Bendová na nákupu v SIKO Alice Bendová na nákupu v SIKO Alice Bendová na nákupu v SIKO Alice Bendová na nákupu v SIKO
 
Dara Rolins při nákupu v SIKO

Dara Rolins

Dara si pro svůj nový dům vybrala u nás koupelny, obklady a dlažbu. "Velice oceňuji a děkuji za osobní přístup a znalosti Vašeho zaměstnance pana Sklenáře. A nemohu se dočkat, až se budu koupat v novém domě".

Dara Rolins při nákupu v SIKO Dara Rolins při nákupu v SIKO Dara Rolins při nákupu v SIKO  Dara Rolins při nákupu v SIKO Dara při nákupu v SIKU
 
Barbora Poláková a Pavel Liška při nákupu v SIKO

Barbora Poláková a Pavel Liška

Pavel s Barborou se zamilovali do koupelny s akcenty přírodního dřeva i jeho dokonalé imitace. Přesně taková koupelna naplňuje jejich představy o místě pro relax a zasloužený odpočinek po každodenním shonu.

Barbora Poláková a Pavel Liška při nákupu v SIKO Barbora Poláková a Pavel Liška při nákupu v SIKO Barbora Poláková a Pavel Liška při nákupu v SIKO Barbora Poláková a Pavel Liška při nákupu v SIKO
 
Sandra Nováková

Sandra Nováková

Sandra si vybrala novou kuchyň do svého bytu. Byla nadšená z bohatého výběru moderních kuchyní v atraktivním designu.

Sandra Nováková Sandra NovákováSandra NovákováSandra NovákováSandra Nováková
Jaromír Hanzlík

Jaromír Hanzlík

Jaromír pro svou rekonstruovanou vilu nakupoval kuchyň a koupelnu. "Přijde mi jako dobrý nápad, že mohu koupit koupelnu a kuchyň na jednom místě, navíc s tak širokým výběrem a ušetřit tak spoustu času."

Jaromír HanzlíkJaromír HanzlíkJaromír HanzlíkJaromír HanzlíkJaromír Hanzlík
Michaela Ochotská

Michaela Ochotská

Míša si ve svém novém domě nechala zrealizovat krásné koupelny, v moderním designu.

Dana Batilková

Dana Batulková

Dana si vybrala nové spotřebiče do své kuchyně, ocenila  široký výběr a odborné poradenství.

Dana Batulková
Sdílejte na