Staňte se fanouškem
  • Čeština

Proč SIKO

Čím se lišíme od ostatních obchodních firem s koupelnovým vybavením? Co dělá náš prodejní koncept jedinečným? V čem jsme nejlepší? Čím nás konkurence kopíruje? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto otázky, dozvíte se je níže.

SIKO - vize a poslání firmy

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je pro všechny své zákazníky spolehlivým a inspirujícím partnerem. Usilujeme o to, abychom byli jedinou správnou volbou pro každou koupelnu či kuchyni. Jsme sehraný tým profesionálů a naším společným cílem je vybudovat firmu evropského významu.

Našim posláním je inspirovat každého k tomu, aby ze své koupelny vytvořil oázu pohody a relaxace a ze své kuchyně společenský prostor pro příjemné gastronomické zážitky. Nabízíme chytrá řešení s přihlédnutím k individuálním potřebám a možnostem zákazníka.
Jsme výjimeční tím, že již více než 25 let tvoříme koupelny či kuchyně, jako by byly naše vlastní.

SIKO inspiruje

Jednou z největších předností naší firmy je možnost načerpání skutečně maximální inspirace pro vaši koupelnu přímo v každé vzorkovně SIKO. A to díky desítkám a stovkám vystavených koupelen, které jsou osazeny veškerými zařizovacími předměty a mají dostatečně inspirativní rozměry. U nás nenajdete vystavené koupelny bez nápadu s půdorysem 0,5 m2. My vám nebudeme nabízet vanu pouze z katalogu. U nás si vanu nejprve prohlédnete, vyzkoušíte a pak se teprve rozhodnete, jestli je to ta pravá pro vás. SIKO bylo první na českém trhu, které začalo prezentovat názorně vzorové koupelnové realizace, v naší hantýrce "kóje".

SIKO šetří vaše peníze

Bouráme mýty o tom, že kvalitní obklad lze pořídit pouze za 499 Kč/m2 a více. Bouráme mýty, že kvalitní značkovou vodovodní baterii koupíte minimálně za 3 999 Kč. Zároveň se ale zaručujeme, že i při volbě méně cenově náročných výrobků dokážeme uspokojit vaši touhu obklopit se kvalitními značkovými výrobky. Snažíme se nabízet inspiraci nejen pro „horních 10 tisíc“, ale i pro „dolních devět milionů“. Na druhou stranu se ale dokážeme postarat o klienty, kterým jde především o nejvyšší možnou kvalitu nabízeného zboží a služeb – od toho je tu naše speciální VIP oddělení ELITE BATH. Pro naše zákazníky navíc máme připraven zajímavý systém množstevních slev.

SIKO šetří váš čas

Ano, mnoho prodejců koupelen v ČR vám nabízí „kompletní“ sortiment. Pouze SIKO je ale schopné vám opravdu kompletní sortiment nabídnout bez nutnosti tyto výrobky překupovat „z druhé ruky“. Obrovské skladové zásoby, které nemají na trhu koupelen v ČR konkurenci, nám umožňují uspokojovat potřeby zákazníků v co nejkratších možných termínech. Dostupnost zboží je pro nás prioritou.

SIKO - největší prodejce koupelnového vybavení v ČR a stěžejní partner nejvýznamnějších výrobců

Pro mnoho nejvýznamnějších výrobců koupelnového vybavení jsou SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ v ČR a na Slovensku největším odběratelem. Mezi tyto výrobce patří mj. firmy RAKO – obklady a dlažba, KERAMIA – koupelnový nábytek, RAVAK – sprchové kouty a vany, JIKA, LAUFEN, ROCA, IDEAL STANDARD – sanitární keramika, sprchové kouty, koupelnový nábytek, CERESIT, MAPEI – lepidla, spárovací hmoty, stavební chemie, TECE – sprchové žlaby a podomítkové nádrže, EGLO, EBIR – koupelnové osvětlení. V případě mnohých zahraničních výrobců jsou SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ jejich největším či výhradním dovozcem do ČR. Jedná se zejména o firmy VENUS – španělské obklady a dlažba, KALE, EGE – turecké celosvětově uznávané obklady a dlažba: PILCH – polské obklady a dlažba, VitrA, VILLEROY BOCH, KERAMAG, KOLO, KEUCO – sanitární keramika, vodovodní baterie PAFFONI (Itálie) a HANSGROHE a GROHE (Německo), HUPPE – sprchové kouty, COWAY – bidetovací sedátka, INDA, BEMETA – koupelnové doplňky, STARAX – kuchyňské doplňky. U některých zahraničních firem či u části jejich sortimentu mají SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ výhradní zastoupení pro Českou republiku. Oficiálně tímto způsobem na českém trhu reprezentují např. firmy Venus, Kale a Azulejo, DOM , GEOTILES, SINTESI, SLATE LITE, GRANITI FIANDRE vyrábějící prestižní obklady a dlažbu či výrobci sanitární keramiky ROCA, LAUFEN, LECICO, IDEAL STANDARD.

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ se rovněž zabývají vývojem, výrobou a následným prodejem výrobků vlastních značek. Spolupracují přitom s renomovanými českými i zahraničními výrobci, které si pečlivě vybírají. Do kategorie vlastních značek patří LAGUNA – akrylátové vany, OPTIMA – vodovodní baterie a koupelnové doplňky, GLACERA – sanitární keramika, ANIMA – sprchové kouty a zástěny, NATUREL – koupelnový nábytek, kuchyně, dveře a nábytek na míru, FINEZA – obklady a dlažba, PREMIUM MOSAIC – skleněné, keramické a 

kamenné mozaiky, TRIOMINI – sanitární keramika, sprchové kouty. V ekonomické cenové úrovni nabízejí SIKO KOUPELNY široké spektrum výrobků pod značkami Multi a S-line. SIKO je největší na českém trhu. To s sebou přináší úspory z rozsahu – tyto úspory se týkají nejen nejnižších možných nákupních cen při objednávkách od jednotlivých dodavatelů řádově za desítky milionů ročně, ale i maximální tlak na kvalitu veškerého námi nakupovaného zboží, které vám potom nabízíme. Za kvalitu SIKO ručí!

MODERNÍ KUCHYNĚ v SIKU

Od roku 2013 najdete v naší nabídce také vysoce kvalitní kuchyně a kuchyňské linky. Moderní kvalitní kuchyň si vyberete z naší nabídky SIKO KUCHYNĚ, ať se již jedná o plánované kuchyně nebo o sektorové kuchyně. V naší nabídce naleznete také dřezové bateriekuchyňské obklady a kuchyňské doplňky, stejně jako kuchyňské dřezy nebo drtiče odpadu.
Naše kuchyně mají svůj vlastní osobitý charakter. Najdete mezi nimi klasické sestavy, nadčasové kusy i kuchyně vyloženě moderního ražení. Jedno však naše kuchyně spojuje – vysoká estetická hodnota, kvalita použitých materiálů a důraz na důmyslné řešení a praktičnost jejich dispozic.
Upřednostňujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Abychom připravili kuchyňské řešení šité na míru právě vašim potřebám a přáním, sjednejte si schůzku přímo s naším odborným prodejcem na www.siko.cz/schuzka.

SIKO jde s dobou

Světové veletrhy s koupelnovým vybavením v Evropě, Asii a Americe navštěvují pravidelně naši profesionálové, kteří se zabývají výběrem nejnovějších designů pro představení na českém trhu. Každoročně zařazujeme do nabídky desítky novinek, které mají téměř 90% úspěšnost – po jejich představení se naprostá většina z nich dostane mezi bestsellery v daných sortimentech. SIKO nabízí koupelny pro každého, od romantiků po minimalisty.

SIKO investuje

Investujeme nejen do budování nových vzorkoven, ale i do obměny prezentovaných koupelen na stávajících prodejnách. Každá z nich projde několikrát do roka renovací, díky čemuž jsme schopni zákazníkům nabízet aktuální trendy ve vývoji světové nabídky.

SIKO nemá zaměstnance

SIKO ve svých řadách nemá zaměstnance, ale spolupracovníky, na které je spolehnutí a kteří táhnou za jeden provaz. Naším cílem není jen prodávat, u nás platí osvědčené: náš zákazník, náš pán.

Sdílejte na