Staňte se fanouškem
  • Čeština

SIKO blog a novinky

Trendy? Technické vychytávky do koupelny i kuchyně.

Moderní technologie a technické vychytávky se vkrádají do našich domovů a stávají se jejich běžnou součástí. A bylo by až podivné, kdyby koupelnu či kuchyni zcela minuly. Usnadňují nám život, šetří čas i peníze. O jakých vychytávkách je řeč?
Celý článek

Ladíme do stylu! Koupelnu i kuchyni

Ukázky různých řešení a tipy, jak si stylově vyladit koupelnu a kuchyni. 

Ať už ve stylu Provence, skandinávském či přírodním..., ale vždy v takovém, který máte nejraději a ve kterém se cítíte skvěle. 

Celý článek

Jak jsme pomáhali stavit sen – díl druhý

V další epizodě "Jak se staví sen - extra" jsme pomohli splnit přání čtrnáctileté studentce Andrejce. Ta je po dětské mozkové obrně invalidní. Snaží se být co nejvíce soběstačná. Překonává tak nejen zdravotní překážky, ale i bariéry v bytě. Andrejka by si moc přála koupelnu, ve které by se zvládla vykoupat sama, bez pomoci maminky.

Celý článek

Blogerka vybírá #kuchyni. Jaká bude?

blogerka Markéta s manželem Tomášem

Blogerka Markéta s manželem Tomášem rekonstruují domek za Prahou, kde nová kuchyně nesmí chybět. Jaká bude? Jak skloubí Markéta s Tomášem rozdílné požadavky na uspořádání nové kuchyně?

Sledujte s námi.

Celý článek

Také milujete Provence?

Oblíbili jste si styl francouzského venkova? Kraj Provence, zalitý sluncem a provoněný levandulí? Nebo se vám vůbec líbí venkovský styl v zařizování?  Bez čeho se neobejdete, když si chcete přenést aspoň kousek téhle kouzelné atmosféry domů?
Celý článek

Už ovládáte toaletu smartphonem?

Sprchová toaleta Grohe Sensia Arena. Nová úroveň čistoty, která změní váš nejintimnější rituál.

Otočte se zády ke starým zvykům. Zažijte dokonalý, přirozený pocit čistoty, výhradně s použitím vody.
Celý článek