Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

SIKO blog a novinky

Provence - styl pro romantické duše

Do francouzské Provence se mimo jiné jezdí za sluncem a vůní levandule. Chcete-li si trošku té idyly dopřávat i doma, omrkněte tento styl a vtiskněte ho třeba do vaší koupelny.
Celý článek

Kuchyňské spotřebiče - solitér nebo vestavba?

Vystavit na odiv anebo raději schovat do kuchyňské sestavy? Také řešíte otázku, jaký typ spotřebičů do nového kuchyně zvolit? Přinášíme pár užitečných rad a informací, co je dobré vědět, abyste se rozhodli správně!
Celý článek

Dveře - vstupenka do interiéru

Celoskleněné, dýhované, lakované nebo dokonce i skryté, které doslova splynou se stěnou... jaké vybrat? Prohlédněte si novinky. Zalistujte novým katalogem DVEŘE 2017/2018. Vybírejte. Dejte interiéru novou tvář. 

Celý článek

Nový katalog KUCHYNĚ 2017/2018 právě vychází!

kuchyně_katalogCZ_2017

V kuchyních jsme jako doma!

Chceme, aby vaše nová kuchyně byla srdcem domova, vyhledávaným místem pro společně strávené chvíle s rodinou i přáteli. Místem, kde se opravdu žije. Inspirujte se kuchyňskými novinkami a trendy, které jsme pro vás pečlivě vybírali. Zalistujte novým katalogem KUCHYNĚ 2017/2018. 

Celý článek

Ještě držíme ceny!

Držíme ceny

Neváhejte s nákupem. V SIKO pro vás stále držíme ceny navzdory navýšení cen zboží u řady výrobců a dodavatelů.

Už jen do 17. 4. 2017.

Celý článek