Staňte se fanouškem
  • Čeština

Usilujeme o titul "The National Public Champion" v největší evropské obchodní soutěži. HLASUJTE

V prestižní evropské  soutěži European Business Awards jsme se stali vítězem národního kola a probojovali se mezi nejlepší oceněné firmy ze 34 evropských zemí. V dalším soutěžním kole rozhodujete vy a vaše hlasy. Podpořte nás svými hlasy ve veřejné hlasování, v soutěžním klání  o titul  The National Public Champion.

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. získala prestižní ocenění v soutěži European Business Awards 2016/2017, kde v národním kole byla oceněna titulem The National Champion. Postoupila do druhého kola soutěžního klání, jehož součástí je veřejné hlasování.  

Velmi si vážíme toho, že v roli národního vítěze reprezentujeme Českou republiku ve finále největší obchodní soutěže European Business Awards.  

 

PODPOŘÍTE NÁS?

V soutěžním videu představujeme nejen náš SIKO příběh o odvaze, energii a síle jedné české rodiny, ale i dosažené obchodní úspěchy.

PODÍVEJTE SE NA KRÁTKÉ VIDEO 

Prezentujeme se jím v soutěžním klání o titul The National Public Champion, ve kterém o vítězích rozhodujete právě vy, naši zákazníci i široká veřejnost. Podpořte nás svými hlasy v boji o další prestižní ocenění. 

HLASUJTE

Jak? Je to jednoduché!
1. Vedle videa je hlasovací tlačítko. Napište vaši email adresu a klikněte na hlasovací tlačítko 
2. Na váš uvedený email obdržíte automatickou zprávu z EBA systému
3. Potvrďte svůj hlas. Klikněte na link v mailu a dokončete tak své hlasování. 

Hlasovat můžete až do 1. března 2017.

Velmi si vážíme Vaší podpory a děkujeme Vám za Vaše hlasy!

SIKO tým

 

------------------------------------------

Kdo soutěží a rozhoduje o vítězi? 

Ve veřejném hlasování soutěží a bojuje o soutěžní hlasy více než 350 národních vítězů, ze 34 evropských zemí. 7 týdnů hlasování rozhodne o tom, kdo získá nejvíce hlasů a titul „National Public Champion" ve své zemi!
Současně s hlasováním veřejnosti zasedá také odborná porota. Ta vybere 110 nejlepších firem, které obdrží Čestnou stuhu (Ruban d´Honneur). Držitelé Čestné stuhy pak postoupí do posledního kola soutěže, v němž bude následně vybrán hlavní vítěz každé soutěžní kategorie.


Adrian Tripp, generální ředitel European Business Awards dodává: "Během loňského veřejného hlasování bylo uděleno více než 227.000 hlasů z celého světa. Jedná se o velmi důležitou součást celého soutěžního klání, která umožňuje soutěžícím, těmto skvělým společnostem, prezentovat své dosažené úspěchy široké veřejnosti i touto jinou formou. Nenechte si ujít skvělá soutěžní videa, podpořte svého favorita a hlasujte! "

European Business Awards byla vytvořena na podporu rozvoje a úspěchu obchodní komunity v celé Evropě. Pro letošní ročník bylo v hledáčku více než 33.000 firem ze 34 evropských zemí.

Více o soutěži na www.businessawardseurope.com

Sdílejte na