Staňte se fanouškem
  • Čeština

SIKO získalo prestižní cenu za ´Nejlepší proces nástupnictví´

Rakouská banka Gutmann ocenila nejlepší rodinné firmy ve střední a východní Evropě. Cenu za Nejlepší proces nástupnictví získala česká firma SIKO KOUPELNY.

Slavnostní předávání „Cen Bank Gutmann pro nejlepší rodinnou firmu v CEE” ocenilo poprvé v roce 2015 vítěze s nejlepšími zkušenostmi s podnikáním, nástupnictvím a sociální angažovaností mezi rodinnými firmami z regionu CEE. 

Národní cenou za Nejlepší proces nástupnictví byla oceněna společnost SIKO KOUPELNY. Cenu ve Vídni převzal syn zakladatelky společnosti, strategický ředitel a předseda představenstva společnosti, Vítězslav Vala. 

Ocenění za nejlepší proces nástupnictví

/zdroj: www.ihned.cz/

Předávání cen nejlepším rodinným firmám bylo součástí „2. dne majitelů rodinných firem Bank Gutmann” (FBO-Day), kde se sešlo více než 100 majitelů vedoucích rodinných firem z devíti zemí střední a východní Evropy v rámci exkluzivního setkání v centrále Bank Gutmann ve Vídni na Schwarzenbergplatz. FBO-Day banky Gutmann se zaměřil na to, jak identifikovat a implementovat inovační příležitosti v rodinném podnikání a jak optimalizovat generační převod.

Více o této prestižní ceně a procesu výběru vítězů čtěte zde.

K získání prestižního ocenění gratulujeme!

 

Sdílejte na