Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dokonalá imitace dřeva.

Nebojte se sáhnout po "dřevěných" obkladech i podlaze, v keramickém provedení. 

Máte-li rádi dřevo, ale váháte jej použít do prostředí jako je koupelna (kvůli vodě a vlhku) nebo tam, kde předpokládáte větší pohyb a zatížení, nebojte se sáhnout po alternativě. "Dřevěný" obklad i podlaha v podání keramického provedení s více než precizní imitací dřeva, jeho barev, kresby, textur. Se stále větší oblibou si do svých domovů vybíráme dlažbu ve vzhledu připomínající prkna či parkety.

Přetrvávajícím trendem jsou velkoformáty až 30x120cm s nespočtem barevných kombinací od světlé břízy, oříškově hnědé, medové přes exotický teak až po tmavou, čokoládovou nebo black pine. Výjimkou nejsou ani barevné-mořené varianty, imitace páleného dřeva či uměle zestařeného, se známkou patiny.

Nechte se inspirovat.

Vybíráme z novinek:

série TIMBER NATURALJako přírodní dřevo s jemně vykreslenými detaily a reliéfní strukturou.

      

 

série TIMBER DESIGNVěrná imitace zestařeného dřeva. Díky technologii digitálního tisku dovoluje vykreslit i ty nejjemnější vzory.

  

 

série BARN WOODObjevte kouzlo prokreslených detailů. Tato série se vyznačuje vysokým stupněm odstínového kolísání, což zabezpečuje dokonalou imitaci dřeva. Součástí designu dlažby jsou i měnící se kresby řezu. Výsledný vzhled je tak jedinečný. Každý kus dlažby má originální kresbu. 

Chcete-li oživit interiér něčím nevšedním, sáhněte, namísto po klasickém obdélníku či čtverci, po hexagonu. Pravidelný šestiúhelník vytvoří zajímavý a originální vzhled, tvarem připomínající včelí plástve. 

Více inspirace pro koupelny ve vybraných stylech najdete zde.  Vyberte si koupelnu snů. Vytvořte z ní místo pro dokonalý, ničím nerušený, odpočinek  a relaxaci po náročném dni.

Sáhněte po dřevodekoru i při plánování kuchyně

Aby vám všechno v interiéru ladilo, sáhněte po kombinaci s vhodným dřevodekorem i při plánování kuchyně. Kombinujte s jemnou vanilkou nebo světlými tóny šedé.
Máte-li rádi výrazné barvy, zkuste bórdó nebo elegantní švestkově modrou. Výsledkem budete příjemně překvapeni. Podívejte se. 

SIKO kuchyně EASY Fatma  kuchyně Rebeca

 

Interiér dolaďte stylovými dveřmi

Oblibě se těší nejen přírodní materiály, dýha, různé dekory dřevin, ale i sklo s digitálním tiskem. Nabídka je opravdu pestrá. Nechte se inspirovat. Výběr je jen na vás.

 interiérové dveře Pretoria   interiérové dveře Samara   

 

Velká narozeninová soutěž

 TIP: Hledáme koupelnu či kuchyni sezóny, plnou radosti!

Máte již novou koupelnu od SIKO anebo ji právě plánujte pořídit? Zapojte se do velké narozeninové soutěže SIKO a získejte zpět až 100% z hodnoty nákupu vaší nové koupelny. Fotografujte a vyhrajte až 110 000 Kč. Více o soutěži najdete zde.

 

 

Těšíme se na vaši návštěvu v síti prodejen SIKO.

 

Sdílejte na