Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dveře - vstupenka do interiéru

Celoskleněné, dýhované, lakované nebo dokonce i skryté, které doslova splynou se stěnou... jaké vybrat? Prohlédněte si novinky. Zalistujte katalogem DVEŘE. Vybírejte. Dejte interiéru novou tvář. 

Patříte k těm, co si rádi a často vylepšují a zkrášlují bydlení? Zkuste obměnit třeba jen interiérové dveře. Uvidíte, že rázem vykouzlíte příjemnou změnu a úplně novou atmosféru vašeho domova.

Dveře dotváří celkový vzhled interiéru a podtrhují jeho styl.  Jaké jsou trendy? Které typy dveří stojí v popředí zájmu? 

Buďte originální, vytvořte si vlastní motiv

Trendem, do kterého jsme se zamilovali i my, jsou celoskleněné, z grafoskla. Galerie dekorů, designově zajímavé vzory, ale  i možnost navrhnout si vlastní originální design nás prostě baví. Nabízí nové možnosti, jak zajímavě doladit interiér a vtisknout mu nezaměnitelnou osobitost. Obliba designu a touha po originalitě jdou ruku v ruce. Celoskleněné dveře jsou jako stvořené do moderních interiérů. Sklo pustí do interiéru mnohem více světla a tím ho udělá vzdušnějším.

 

 

Dřevo vede

Stojí v popředí zájmu. Oblíbené jsou jak světlé tak tmavé odstíny nejrůznějších druhů dřev. S jemnou i s výraznější kresbou, nechybí ani zdůrazněné suky. Trendové jsou také  povrchy z dřevěné nebo břidlicové dýhy, které působí luxusnějším dojmem. Dýhy bývají přece jen trochu náročnější na údržbu, takže prim hrají lamináty, fólie i laky v RAL odstínech. Nově jsou k mání i ultramatné laky s ochranou proti otisku prstů. 

accra alu  sydney 

 

Nechte dveře doslova splynout se stěnou

Pro ty, co si oblíbili minimalistický styl, máme opravdovou lahůdku - dveře, které dokonale splynout se stěnou. Stanou se neviditelnými :-)  Ano, řeč je o tzv. skryté zárubni pro dveře. Podívejte se, jaké kouzlo dokáže:

Designovým bonbónkem jsou pak dveře s povrchem z patentované MDF desky, která není pohledová, ale může sloužit jako podklad pro originální tapetu nebo výmalbu, shodující se s okolní zdí.

Trendy, rady a tipy.

Zalistujte katalogem DVEŘE. Vybírejte. Dopřejte interiéru vašeho domu či bytu jarní proměnu, dejte mu novou tvář :-) 

        

 

Na co si dát pozor při výběru? 

  • nezapomeňte zkontrolovat citlivé místo dveří, kterým jsou hrany
  • kvalitu poznáte také podle provedení zárubně a spasování jejich rohů
  • ptejte se i na výplň dveří  - ideální výplní je děrovaná dřevotříska

 

Tečka na konec

Nezapomeňte na pověstnou "tečku na  konec" a tou je klika, důležitý designový detail. Vedou matné či broušené kovové povrchy a barvy - černá antracitová a bílá. Trendem jsou jednoduché minimalistické tvary klik.  Chcete -li značně zvýšit komfort užívání dveří, sáhněte po magnetickém zámku. 

Věříme, že vás široká nabídka interiérových dveří zaujme a vyberete si takové, které originálně promění váš interiér.  

Těšíme se na vaši návštěvu na vybraných prodejnách SIKO s nabídkou interiérových dveří.

SIKO tým

Sdílejte na