Staňte se fanouškem
  • Čeština

U nás máte DVEŘE otevřené!

Prohlédněte si nový katalog interiérových dveří 2016/2017.

Elegantní a vkusně zařízený dům je vizitkou svých obyvatel. Proto věnujeme spoustu času výběru jednotlivých prvků jeho vybavení. Vnitřní dveře hrají v interiérech domů výjimečnou roli. Díky svým originálním tvarům, zajímavým vzorům, a různorodým barvám umožňují zvýraznit individuální atmosféru celého bytu. Správně zvolené dveře vkusně dotváří interiér vašeho domu…

Preferujeme stylovou podobu interiérů, inspirujeme se novými trendy a přinášíme našim zákazníkům širokou nabídku interiérových dveří - od standardních, posuvných, skládacích až po celoskleněné. Nedílnou součástí naší nabídky jsou nejrůznější povrchové úpravy s ozdobnými nebo doplňkovými prvky (např. elegantní zasklení, vysoce kvalitní kování, povrch z přírodní dýhy nebo z nejrůznějších ozdobných dýh).

TIP: Pro milovníky minimalistických řešení  -  chcete-li nechat dveře dokonale splynout se stěnou, zvolte skrytou zárubeň. Do čistě moderního interiéru se pak hodí např. dveře celoskleněné, s využitím grafoskla s doslova nepřeberným množstvím motivů. Trend, který nemůžete minout.

 

Inspirují nás přání našich zákazníků. U nás si vždy vyberete dveře šité na míru vašim očekáváním.

Zalistujte novým katalogem DVEŘE 2016/2017 a vybírejte. 

katalog DVEŘE 2016/2017

Těšíme se na vaši návštěvu na vybraných prodejnách SIKO s nabídkou interiérových dveří.

SIKO tým

Sdílejte na