Staňte se fanouškem
  • Čeština

Grafický návrh a doprava ZDARMA

Chceme vám usnadnit rozhodování o nové koupelně či kuchyni a ještě více zvýhodnit nakupování!

Nejste rozhodnuti, který druh obkladu se bude hodit nejlépe a jaký design a barvu dlažby zvolit? Možná jste pokreslili stoh papírů, udělali řadu náčrtků, ale pořád to není ono, pořád nemáte jasnou představu, jak bude vaše vysněná koupelna vypadat ve skutečnosti? Vytvoříme, spolu s vámi, grafický návrh vaší nové koupelny nebo kuchyně. Na míru, přesně podle vašich potřeb.

Buďte u toho!

Nově, v SIKO prodejnách Praha Zličín a Černý Most nakreslíme, spolu s vámi, grafický návrh přímo na prodejně. Náš specialista vytvoří grafický návrh přímo s vámi. Během chvíle uvidíte, jak bude vaše nová koupelna vypadat. 

Grafický návrh vaší nové koupelny 
 

Rádi byste si nechali zpracovat pouze grafický návrh a nákup zboží z nejrůznějších důvodů ještě odkládáte? Nevadí. Nyní získáte grafický návrh vaší nové koupelny ještě výhodněji, variantu BASIC již za 990 Kč.

Chceme se plně věnovat vašim potřebám, proto doporučujeme sjednat si nezávaznou schůzku s naším odborným prodejcem.

Sjednat schůzku

 

doprava zdarma Abychom vám usnadnili rozhodování o nákupu, máme pro vás další výhody: při nákupu zboží nad 20 000 Kč vám vrátíme cenu za grafický návrh zpět (varianta BASIC 990 Kč - vratná záloha) a Vaše zboží Vám z prodejny dovezeme ZDARMA (vymezenou oblast pro dopravu zdarma najdete vždy v detailu vámi vybrané prodejny). Doprava ZDARMA pro vymezenou oblast v okolí SIKO prodejen platí i pro nákup nové kuchyně.

Více informací získáte u našich specialistů, v síti prodejen SIKO. 

Nakupujete-li v našem e-shopu, využijte časově omezenou akci  - při nákupu nad 15 000 Kč máme dopravu ZDARMA i pro vás. Více informací o akci „Dopravné zdarma“.

Nakupujte výhodně!

Těšíme se na vás v síti prodejen SIKO nebo na www.siko.cz

Sdílejte na