Staňte se fanouškem
  • Čeština

Nový katalog KUCHYNĚ 2017/2018 právě vychází!

V kuchyních jsme jako doma!

Chceme, aby vaše nová kuchyně byla srdcem domova, vyhledávaným místem pro společně strávené chvíle s rodinou i přáteli. Místem, kde se opravdu žije. Inspirujte se kuchyňskými novinkami a trendy, které jsme pro vás pečlivě vybírali. Zalistujte novým katalogem KUCHYNĚ 2017/2018. 

Vážení zákazníci,

právě vychází náš nový kuchyňský katalog se spoustou novinek a kuchyňských trendů.  Zalistujte a vybírejte. Čeká vás bohatá inspirace jak v plánovaných tak sektorových kuchyních. Rozšířili jsme nabídku kuchyní řady EASY o nové série, barvy, dekory. Nezapomněli jsme ani na nové značky spotřebičů. Tak vybírejte. Naplánujte si kuchyni  snů, přesně podle vašich přání a představ.

kuchyně_katalogCZ_2017

 

Najděte si svůj styl.

Máte rádi nové trendy a moderní řešení? Zamilovali jste si matné povrchy kuchyňských skříněk? Pak vás jistě okouzlí jedna z našich kuchyňských  novinek -  Fanny. V hedvábně jemné šedé a v matném provedení. Pokud dáváte přednost bílé, na výběr máte i alpskou bílou. A v matu :-)

 

Klasika plná moderních funkcí!

Hledáte – li kuchyni plnou moderních funkcí, s řadou úložných prostor a přesto tradičního vzhledu, pak se zamilujete do této novinky - kuchyně Selma. Jistě naplní vaše očekávání. Klasické kuchyně spoléhají na praktickou údržbu, neutrální barevnou škálu i tradiční materiály. Tato kuchyně má lakovaná dvířka klasického vzhledu rámové konstrukce, v moderní matné alpské bílé. Skvěle se hodí i do interiéru s nádechem rustikálního stylu.Co je ale důležité bez ohledu na zvolený styl, v kuchyni snů se vám musí dobře vařit, vše mít uspořádané tak, abyste měli potřebné vždy po ruce, nenaběhali stovky kilometrů zbytečně. Důležitá je perfektní organizace díky důmyslnému vnitřnímu uspořádání skříněk. V neposlední řadě jistě oceníte u jednoduché uklízení.

TIP: NOVINKA - Nerezové dřezové baterie SIKO. Jsou ideální volbou do každé kuchyně!

 

Prohlédnetě si kompletní nabídku plánovaných i sektorových kuchyní, včetně spotřebičů a vybavení do kuchyně.

Naplánování nové kuchyně snadno a rychle

Navrhnout novou kuchyni je nyní opravdu snadné. Svoji vysněnou kuchyni si můžete jednoduše naplánovat online, v desítkách variant, během pár minut. Pomocníkem vám bude náš EASY plánovač kuchyní. Navrhování nové kuchyně v EASY plánovači vás bude bavit. Vyzkoušejte si to!

 

Žádná kuchyně se neobejde bez kvalitních spotřebičů

Celkový styl kuchyně dotvářejí bezesporu i vhodně zvolené spotřebiče. Abyste měli opravdu z čeho vybírat, doplnili a rozšířili jsme nabídku kuchyňských spotřebičů o nové značky. Nově jsme do naší nabídky zařadili spotřebiče německé značky Grundig, které vynikají jak kvalitou tak atraktivním designem, a Constructa, tradiční německé značky domácích spotřebičů v klasickém designu, s jednoduchou obsluhou, moderními technologiemi a s vynikajícím poměrem cena/výkon. 

Nový katalog KUCHYNĚ 2017/2018 si můžete již nyní objednat zdarma rovnou do vaší poštovní schránky. 

Těšíme se na realizaci vaší kuchyně snů!

 

TIP: Hledáme koupelnu či kuchyni, plnou zážitků!

Nakupte u nás novou kuchyni a hrajte až o 100 000 Kč

Zachyťte vaše radostné okamžiky, relax v nové koupelně nebo třeba kulinářské zážitky ve vaší nové kuchyni do Sika. Anebo nám prostě jen ukažte, jak parádní novou SIKO kuchyni či koupelnu máte.
Pošlete nám soutěžní fotku a vyhrajte až 100 000 Kč. Navíc v bonusové soutěži hrajeme každý měsíc o dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč.

Soutěžte s námi a vyhrajte! Těšíme se na vaše soutěžní příspěvky.

SIKO tým

Sdílejte na