Staňte se fanouškem
  • Čeština

Nový katalog KUCHYNĚ 2016/2017 právě vychází!

Chceme, aby vaše nová kuchyně byla dokonalá a funkční. Inspirujte se kuchyňskými novinkami a trendy, které jsme pro vás pečlivě vybírali. Zalistujte novým katalogem KUCHYNĚ 2016/2017. 

Vážení zákazníci,

právě vychází náš nový kuchyňský katalog se spoustou novinek. Zalistujte a vybírejte. Čeká vás bohatá inspirace jak v plánovaných tak sektorových kuchyních. Výrazně jsme rozšířili nabídku kuchyní řady EASY o nové série, barvy, dekory.

Vybírejte, kombinujte, přesně podle vašich přání a představ.

nový katalog KUCHYNĚ 2016/2017

TIP pro vaši novou kuchyni: Vybíráme z nových sérií kuchyní EASY

     Rebeca

Luisa    Cosima    Filoma 

Pokud je pro vás výběr nové kuchyně premiérou, nejste si úplně jisti, na co si dát pozor, co byste neměli opomenout anebo třeba jak důležité je správně nastavit tzv. „pracovní trojúhelník“ ve vaší nové kuchyni, připravili jsme pro vás malého pomocníka ve formě praktických rad před nákupem kuchyně. Věříme, že v nich najdete to nejdůležitější. 

Chceme, aby vaše nová kuchyně byla dokonale funkční a při každodenním používání jste v ní nenaběhali zbytečné kilometry navíc.

Navrhnout novou kuchyni je nyní opravdu snadné. Svoji vysněnou kuchyni si můžete jednoduše naplánovat online, v desítkách variant, během pár minut. Pomocníkem vám bude náš EASY plánovač kuchyní. Navrhování nové kuchyně v EASY plánovači vás bude bavit. Vyzkoušejte si to!

Jsme si vědomi, že žádná kuchyně se neobejde bez kvalitních kuchyňských spotřebičů. Abyste měli opravdu z čeho vybírat, doplnili a rozšířili jsme nabídku kuchyňských spotřebičů o nové typy, se speciálními funkcemi. Aby vám vše v kuchyni ladilo do posledního detailu, zařadili jsme i nové barevné varianty.

Chceme, aby pro vás byl nákup nové kuchyně co nejvýhodnější. Ve spolupráci se společnosti Whirlpool jsme pro vás nově připravili zajímavou nabídku: Pokud si do své kuchyně vyberete kuchyňské spotřebiče označené symbolem Cashback 500 Kč, obdržíte od nás poukázku v hodnotě 500 Kč na příští nákup libovolného sortimentu v síti prodejen SIKO. 

 

Nakupte u nás novou kuchyni, fotografujte a hrajte až o 110 000 Kč

Letos oslavujeme 25 let na trhu a vy můžete s námi soutěžit o atraktivní ceny ve velké narozeninové soutěži. 

Pořiďte originální soutěžní fotku, na které ukážete, jakou máte z nové kuchyně radost a výhra může být vaše.  Jak se do soutěže jednoduše zapojíte najdete na naší soutěžní stránce. Čím originálnější a kreativnější fotku vytvoříte, tím větší radost uděláte nám i sobě :-) 

Těšíme se na vaše soutěžní příspěvky.

 

Jsme tady pro vás, rádi vám pomůžeme, poradíme s výběrem nové kuchyně.

Nový katalog KUCHYNĚ 2016/2017 si můžete již nyní objednat zdarma rovnou do vaší poštovní schránky.

Těšíme se na realizaci vaší kuchyně snů!

Sdílejte na