Staňte se fanouškem
  • Čeština

Jak by mohla vypadat vaše koupelna snů?

Inspirujte se stylově zařízenými koupelnami. Vyberte styl, který máte rádi, který vás příjemně naladí a pocitově znásobí vaši relaxaci.

Místo pro dokonalý relax

Abyste se v koupelně cítili opravdu dobře, byla pro vás skutečnou oázou relaxace, místem pro ničím nerušený odpočinek po náročném dni, měla by být i vhodně sladěná. Jak barevně, tak ve vámi zvoleném stylu, který máte rádi.

Oblíbili jste si romanticky laděný interiér s retro doplňky nebo vás oslovuje spíše venkovský styl, kde hlavní roli hraje dřevo a kámen? Líbí se vám veselé barvy? Láká vás atmosféra francouzského venkova nebo naopak vyhledáváte např. industriální strohost? U nás si určitě najdete to "své". Každý podle svého vkusu.

Inspirujte se našimi unikátními koupelnovými koncepty, které jsme jsme pro vás připravili a nově rozšířili o další vybrané styly v zařizování, jako např. industrial, Provence, zámecký styl a jiné. Jistě vás zaujmou.

TIP: Zařiďte si koupelnu podle Feng Shui, která bude zdrojem nové energie a oázou klidu. Známá designerka a odbornice na učení Feng Shui vám poradí, jak na to. Podívejte se na video. 

 

Vyberte si styl, který máte rádi

Celé vybavení koupelny od zařizovacích předmětů, sanitární keramiky, až po vodovodní baterie i doplňky, jsme sladili s obklady na stěnách a dlažbou. Vše s jednotícími prvky ve vybraném stylu. Celkový dojem pak působí opravdu harmonicky.

Do tvorby koupelnových konceptů jsme zapojili přední výrobce, designéry i dlouholeté zkušenosti našich odborníků. A výsledek stojí za to. Podívejte se... 

Nechte se inspirovat našimi stylově zařízenými koupelnami. 

 

 

Věříme, že vás nové koupelnové koncepty zaujmou a budou vás inspirovat při zařizování vaší nové koupelny snů.

V koupelnách jsme jako doma. 

 

Těšíme se na vás v síti prodejen SIKO.

SIKO tým

Podívejte se na koncept Industrial koupelna Podívejte na koncept Feng Shui koupelna Podívejte na koncept Provence koupelna Podívejte na řešení Bezbariérová koupelna Podívejte na řešení Malá koupelna Podívejte na koncept Country koupelna Podívejte na koncept Dřevěná koupelna Podívejte na koncept Kamenná koupelna Podívejte na koncept Barevná koupelna Podívejte na koncept Zámecká koupelna Podívejte na koncept Romantická koupelna Podívejte na koncept Koupelna Geometrica
Sdílejte na