Staňte se fanouškem
  • Čeština

NOVINKA: Stylové koncepty pro vaši koupelnu

Zvolte si styl, ve kterém zařídíte vaši novou koupelnu. Styl, který máte rádi, který vás příjemně naladí a pocitově znásobí vaši relaxaci. Výběr záleží jen na vás.

Abyste se v koupelně cítili opravdu dobře, byla pro vás skutečnou oázou relaxace, místem pro ničím nerušený odpočinek po náročném dni, měla by být i vhodně sladěná. Ve vámi zvoleném stylu, který máte rádi.

Líbí se vám veselé barvy nebo jste naopak příznivcem spíše tlumených tónů? Oblíbili jste si romanticky laděný interiér s retro doplňky nebo vás oslovuje spíše venkovský styl, kde hlavní roli hraje dřevo a kámen? Připravili jsme pro vás unikátní koupelnové koncepty, které vás jistě zaujmou. Nechte se inspirovat. Každý podle svého vkusu.

Chceme, aby vaše koupelna měla styl a působila harmonicky. Celé vybavení koupelny, od zařizovacích předmětů, sanitární keramiky až po design vodovodních baterií, jsme sladili s obklady na stěnách a dlažbou, ve vybraném stylu. Nezapomněli jsme ani na vhodně zvolené koupelnové doplňky.

Nechte se inspirovat našimi stylově zařízenými koupelnami:

Koupelnové koncepty

 

Tipy na chytrá řešení pro vaši koupelnu:

Jako součást koupelnových konceptů pro vás naši odborníci připravili i zajímavé tipy,  vychytávky a možnosti jak vybavení  koupelny co nejlépe zkombinovat, aby výsledný efekt stál za to. Aby řešení vaší nové koupelny bylo dokonale funkční bez  ohledu na velikost prostoru a vše spolu příjemně ladilo.

Budeme rádi, když při zařizování využijete třeba některou z chytrých vychytávek, které pro vás naši odborníci pečlivě vybírali. 

 

Přinášíme vám zajímavý TIP, jak se vypořádat s ne zrovna velkým prostorem, který třeba pro koupelnu máte: 

Máte-li malou koupelnu, kde každý uspořený centimetr navíc je výhrou, jistě oceníte například chytré řešení sprchového koutu, jehož dveře pohodlně složíte až úplně ke zdi ( termín předpokládaného naskladnění skládacího sprch.koutu je 29.7. 2016).  Nebo sušák na prádlo, který jednoduše složíte až ke stěně, když zrovna není třeba. Nikde a nic nezabírá místo navíc.

Skládací sprchový kout  Skládací sušák na prádlo

 

Věříme, že nové koupelnové koncepty se stanou inspirací pro zařizování vaší nové koupelny. 

Těšíme se na vaši návštěvu v síti prodejen SIKO, kde si můžete prohlédnout jak nové koncepty přímo na vzorových koupelnách, tak i řadu dalších novinek z naší široké nabídky nejen koupelnového vybavení.  


Podívejte se na koncept Country koupelna Podívejte se na koncept Malá koupelna Podívejte se na koncept Dřevěná koupelna Podívejte se na koncept Kamenná koupelna Podívejte se na koncept Koupelna geometrica Podívejte se na koncept Romantická koupelna Podívejte se na koncept Barevná koupelna
Sdílejte na