Staňte se fanouškem
  • Čeština

Koupelnové trendy 2015

Veletrh Cersaie v italské Bologni je svátkem koupelnového vybavení, který určuje trendy na nadcházející sezónu a je vždy s napětím očekáván odbornou i laickou veřejností. Pro produktové specialisty a designery je jeho návštěva klíčovou při hledání nových výrobků pro obohacení nabídky zejména v sortimentu obkladů a dlažeb. Hledají inspiraci, směr, kterým se vývoj ubírá. Stejně tak je tomu i u nás.

Návštěvou veletrhu cesta k vystavení novinek začíná. V SIKU chceme nabídnout zákazníkům nejenom aktuální design, kvalitní provedení, ale i příznivou cenu. Z řady skic, studií a variant možných kombinací jsme vybrali ty nejlepší. Připravujeme prezentace nových vzorových koupelen na našich prodejnách. Atraktivní a inspirativní nabídku novinek představíme na přelomu března/dubna současně s novým katalogem.

Na co se můžete těšit a kam se design obkladů a dlažeb ubírá? Patrný je stále výraznější návrat k inspiraci přírodou a to jak v barevnosti, tak i napodobení materiálů v textuře dlažeb a obkladů. Převažují klidné jemné tóny a členění interiéru do velkých jednoduchých barevných ploch. Oživení je dosaženo použitím strukturovaných, reliéfních obkladů v tónu blízkém základní barvě. Interiéry, ale rozhodně nejsou nevýrazné. Běžné jsou neobvyklé kombinace materiálů a použití jasné barevnosti, jako akcentu.

 

Více o trendech čtěte zde.

Koupelnové trendy 2015 - veletrh Cersaie 

 

Sdílejte na