Staňte se fanouškem
  • Čeština

Největší koupelnové a kuchyňské centrum v Čechách

Desítky českých i zahraničních značek na třech tisících metrech čtverečních, originální design prodejny navržený předními českými architekty se světovým renomé, sortimentní novinky, speciální luxusní sekce ELITE BATH i nadstandardní služby a servis zákazníkům – to vše na jednom místě v showroomu předního českého prodejce SIKO KOUPELNY na pražském Zličíně.

Největší koupelnové a kuchyňské centrum v Česku

Zličín

Páska

Vzorkovna

ČESKÁ BROADWAY

 

Nový showroom SIKO je výjimečný hned v několika ohledech. Nejen svou úctyhodnou rozlohou prodejní plochy, ale především originálním řešením prostoru inspirovaným diagonálně orientovanou Broadwayí v New Yorku. 
Návštěvníci showroomu jako by se ocitli na světoznámém bulváru, ze kterého budou procházet sítí pravoúhlých uliček s instalacemi koupelen, kuchyní a dalšího sortimentu. Broadway ústí do výrazné dominanty celého prostoru s expozicí nové značky ELITE BATH, zahrnující luxusní sortiment předních českých i světových výrobců a designerů, jako například VitrA, Villeroy&Boch, Kaldewei, Dornbracht, Geotiles, Keuco a mnohých dalších.

Česká Brodway

MADE BY EVA JIŘIČNÁ

Velkolepý a náročný projekt interiéru nového showroomu pochází z pera světoznámé české architektky Evy Jiřičné a dílny jejího pražského ateliéru AI - DESIGN.

 

ELITE BATH - koupelnové studio pro nejnáročnější zákazníky. 
Broadway ústí do výrazné dominanty celého prostoru s expozicí nové značky ELITE BATH, zahrnující luxusní sortiment předních českých i světových výrobců a designerů, jako například VitrA, Villeroy&Boch, Kaldewei, Dornbracht, Geotiles, Keuco a mnohých dalších.

Vyznáváte dokonalost tvarů od světoznámých architektů, materiály té nejvyšší kvality a vyžadujete dokonale funkční řešení prostoru ve spolupráci s designéry? Vítejte ve světe ELITE BATH.

Elite Bath

BOŘEK ŠÍPEK A CZECH DECO TEAM

Vedle Evy Jiřičné, která bude pro SIKO KOUPELNY také příležitostně tvořit pod značkou „Design by EJ“, se do spolupráce se Sikem zapojili významní architekti a designéři sdružení pod značkou Czech Deco Team. Jeho art directorem je další výrazná osobnost české architektury a designu, architekt Bořek Šípek, proslulý prací se sklem i jako autor mnoha realizací pro Pražský hrad. Spolu s ním vytvořili své vize koupelen, jež jsou přímo součástí expozice zličínského showroomu, také interiérový designér Ivo Prokel, známý například z televizního pořadu Bydlení je hra, architekt Petr Fuchs, který vytvořil realizaci prvního samostatného českého pavilonu na světové výstavě EXPO v Jižní Koreji 1993, Wieslaw Kubica z architektonické kanceláře 7s, vyznačující se odvážnými originálními návrhy, nebo Michal Kunc.

Eva Jiříčná a Bořek Šípek

VIZE KOUPELEN VYBRANÝCH INTERIÉROVÝCH DESIGNÉRŮ A ARCHITEKTŮ...

Koupelna

Koupelna

SIKO ZLIČÍN – už NEJEN KOUPELNY

Kromě bohatého spektra koupelen a kuchyní je součástí showroomu také nabídka dveří Naturel, podlahových krytin firmy AVANTI, vestavných skříní firmy INDECO, napínaných stropů LACKFOLIE, interiérového osvětlení EGLO.

Zákazníci tak nově najdou na jednom místě mnohem širší nabídku vybavení domácnosti, než tomu bylo dosud.

Zličín - vzorkovna podlahy

 

Čas strávený u výběru a nákupu zboží zákazníkům zpříjemní kavárna těsně navazující na showroom.


A pokud máte chuť prohlédnout si náš showroom třeba z pohodlí obýváku nebo nad šálkem kávy, můžete teď hned - viruální prohlídkou. Projděte se po červenožluté Broadwayi z pera světoznámé architektky Evy Jiřičné!    

Virtuální prohlídka
                            

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sdílejte na