Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vyzkoušejte nový EASY plánovač kuchyní s novinkami 2016!

Spustili jsme pro vás zbrusu novou, ještě vychytanější, verzi EASY plánovače kuchyní.

Díky nové vychytanější verzi EASY plánovače  máte nyní, při navrhování vaší nové kuchyně, ještě více možností. Novinky v sériích, nové barvy, nové dekory, rozšířená nabídka spotřebičů. Vybírejte, kombinujte, přesně podle vašich přání a představ. Vytvořte si kuchyni snů!

Začněte plánovat vaši kuchyni!

 

Vybírejte z novinek:

•  Stela, Tamara - to jsou nové série plánovaných kuchyní Naturel EASY

 EASY novinka - série Stella  EASY novinka - série Tamara   

 

• Rozšířená nabídka dekorů dvířek

• Nové barvy kuchyní podle nejnovějších trendů sezóny

• Nové druhy kuchyňských spotřebičů, se kterými si kuchyni krásně vybavíte

Super kvalita návrhů  - ve 3D, ve vysokém rozlišení dostupná na prodejně.  Porovnejte. Rozdíl, co říkáte?!  

výstupy z nového plánovače  

 

Důležité upozornění:

Vaše návrhy plánovaných kuchyní EASY vytvořené v původní verzi EASY plánovače jsou v nové verzi plánovače k dispozici pouze pro náhled, bez možnosti provádět úpravy či změny v návrhu. Návrhy kuchyní vytvořené ze sérií Naturel EASY24 (Erika24, Lusi24, Sindy24) jsou nadále dostupné pro úpravy i v nové verzi plánovače.

Chcete-li si přece jen ještě doladit váš návrh vytvořený v původní verzi EASY plánovače, máte možnost. Přijďte k nám, do kterékoliv SIKO prodejny nebo nám pošlete váš požadavek na adresu  j.vrba@siko.cz . Připište nám do zprávy, kterou SIKO prodejnu plánujete navštívit, vaše  kontaktní údaje a vaši mailovou adresu, kterou máte uvedenou v plánovači.  Spojíme se s vámi. Náš specialista na kuchyně vám návrh vaší kuchyně, vytvořený ještě v původní verzi plánovače, ZDARMA překreslí do nové verze. A vše společně doladíme. 

Vaše nová kuchyně bude srdcem domova, vyhledávaným místem pro společně strávené chvíle s rodinou i přáteli. Místem, kde se opravdu žije.

 

Těšíme se na vás v síti prodejen SIKO

Sdílejte na