Staňte se fanouškem
  • Čeština

Nový katalog KOUPELNY 2015 je "venku"!

NOVÝ SIKO KATALOG 2015 plný koupelnových trendů sezóny právě vyšel! Nenechte si ujít atraktivní novinky nejen pro vaší koupelnu!

Vážení zákazníci,

právě vyšel náš zbrusu nový koupelnový katalog plný trendů sezóny a atraktivních novinek. Výrazným prvkem letošních novinek v obkladech jsou 3D obklady s plastickým reliéfem v nejrůznějších tvarech – např. série Danubio nebo Papirus. Pro jejich výraznost obvykle dekorativně dotvářejí vzhled koupelny nebo celého interiéru. Jak se vám líbí? 

Máte-li rádi hravost a výrazné barvy v koupelně, pak si vás rovnou dovolíme nasměrovat na další z dalších novinek, a to na sérii Happy. Jak sám název napovídá, s kombinací veselých, výrazných barev a dekoru květů či pruhů, vytvoříte koupelnu třeba i v námořnickém stylu nebo naopak jako jarní rozkvetlou louku, plnou barevných květů. Množství kombinací je opravdu nepřeberné, záleží jen na vaší představivosti.

Novinek je v katalogu celá řada. A to nejen v segmentu obkladů a dlažeb. Např. v sortimentu vodovodních baterií jistě potěšíme milovníky hranatých tvarů novinkou – řadou Cube Way. Aby vše ladilo a vaše koupelna se proměnila v designově ucelený koncept, vytvořili jsme novinku Cube Way i v koupelnovém nábytku a sanitě.

Ti z vás, kteří naopak preferujete lehkost a eleganci oblých tvarů, určitě zaujme nová řada vodovodních baterií Candy. Výběr je jen na vás.

…jednoduše novinek je v katalogu celá řada! Tak neváhejte, zalistujte online a vybírejte.

SIKO katalog KOUPELNY 2015/2016
 

TIP "na míru" pro vás:

Nenechte se ve své koupelně omezovat a navrhněte si vlastní řešení. Ať už třeba v podobě nábytku na míru anebo originálním řešením sprchového koutu. 

  • Být sami svými architekty a vytvořit si vlastní originální řešení koupelnového nábytku se stalo pro řadu z vás skutečným požitkem. Máte originální koupelnu a rádi soutěžíte? Potom neváhejte, inspirujte ostatní a přihlaste vaši originální koupelnu do soutěže. Blýskněte se s nábytkem na míru a vyhrajte 20 000 Kč.

 

S tradicí již více než 2 desetiletí vám přinášíme co nejefektivnější řešení pro vaši koupelnu. Vše s garancí nejlepších cen!

Věříme, že v novém katalogu najdete řadu inspirace pro plněních vašich snů o nové koupelně.

Těšíme se na vás v kterékoliv z 53 prodejen SIKO.
Sdílejte na