Staňte se fanouškem
  • Čeština

Velký povánoční výprodej je v plném proudu!

Nákupy se slevou až 80%. Rozjeli jsme velký povánoční výprodej nejen koupelnového vybavení, ale i nejrůznějších šikovných věcí do kuchyně.  

  

 

Připravili jsme pro vás zákaznicky oblíbený povánoční výprodej nejen koupelnového sortimentu. Spoustu zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb  nakoupíte za skvělé ceny! Se slevou až 80%. Hodit se vám určitě budou i šikovné věci do kuchyně, které taktéž pořídíte  za velmi výhodnou cenu.


Hledejte zboží označené smajlíci  na našich prodejnách. Nakupujte výhodně, za super ceny!   

Akci nelze kombinovat s jinými akcemi, slevami a akční nabídkou. 

 

Velký povánoční výprodej odstartoval!  Nezmeškejte to,  platí jen do 22. 1. 2017 nebo do vyprodání zásob. V síti prodejen SIKO.

 

Ušetřete čas, nakupujte online!

Oblíbili jste si nákupy online? Vybírat z naší nabídky a nakupovat přímo z pohodlí domova můžete i v našem e-shopu. Čeká na vás nepřeberné množství koupelnového a kuchyňského vybavení, od obkladů a dlažeb, přes zařizovací předměty, doplňky až po ten nejmenší háček na ručník či kryt na zubní kartáček :)

Nezapomeňte, že vybrané zboží do koupelny či kuchyně včetně obkladů i dlažeb nakoupíte i v eshopu  za výprodejové ceny. Výprodejovou nabídku koupelnového sortimentu najdete ZDE, zboží do kuchyně  ZDE, včetně obkladů i dlažeb ZDE.  Vybírejte!  

 

Nakupujte výhodně, za super ceny!

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sdílejte na