Staňte se fanouškem
  • Čeština

2 týdny velkého výprodej navíc!

Další 2 týdny nákupů se slevou až 80% . Velký povánoční výprodej prodlužujeme pro velký zájem do 5. 2. 2017.

  

 

Povánoční výprodej nejen koupelnového sortimentu se těší u vás, našich zákazníků, velké oblibě. Proto jsme se rozhodli jej ještě prodloužit.

Ještě 2 týdny, tedy až do 5. 2. máte máte možnost vybírat z výprodejové nabídky, nakupovat řadu zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb  za skvělé ceny! Se slevou až 80%.

Nově jsme do výprodejové nabídky zařadili například sérii Cordoba včetně listel a bombát. Vybírejte, kombinujte,  vybavte si koupelnu co nejvýhodněji. 

Hodit se vám určitě budou i šikovné věci do kuchyně, které taktéž pořídíte  za velmi výhodnou cenu.


Hledejte zboží označené smajlíci  na našich prodejnách. Nakupujte výhodně, za super ceny!   

Akci nelze kombinovat s jinými akcemi, slevami a akční nabídkou. 

 

Velký výprodej prodlužujeme až do 5. 2. 2017 nebo do vyprodání zásob. 

Ušetřete čas, nakupujte online!

Oblíbili jste si nákupy online? Vybírat z naší nabídky a nakupovat přímo z pohodlí domova můžete i v našem e-shopu. Čeká na vás nepřeberné množství koupelnového a kuchyňského vybavení, od obkladů a dlažeb, přes zařizovací předměty, doplňky až po ten nejmenší háček na ručník či kryt na zubní kartáček :)

Nezapomeňte, že vybrané zboží do koupelny či kuchyně včetně obkladů i dlažeb nakoupíte i v eshopu  za výprodejové ceny. Výprodejovou nabídku koupelnového sortimentu najdete ZDE, zboží do kuchyně  ZDE, včetně obkladů i dlažeb ZDE.  Vybírejte!  

 

Nakupujte výhodně, za super ceny!

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sdílejte na