Staňte se fanouškem
  • Čeština

SIKO Jesenice v novém!

Rozšiřujeme a obměňujeme expozice za nové "kousky" kuchyní i koupelen. Chceme, aby se vám u nás pokaždé líbilo a našli jste vždy novou inspiraci pro vaši koupelnu či kuchyni snů. Inspirovat vás je naším posláním. 

Přijďte nás navštívit do SIKO Jesenice. Prodejna prošla rozsáhlou rekonstrukcí, v rámci které jsme pro vás připravili zbrusu nové kuchyně. A není toho vůbec málo. Expozice kuchyní prošla největší proměnou. Nově jsme vystavili vzorové kuchyně řady Naturel EASY a EASY24 a obměnili jsme i vystavené expozice kuchyní řady Naturel Classic. Pokud plánujete novou kuchyni anebo byste se rádi inspirovali novinkami, přijďte, je z čeho vybírat!  

Čekají na vás expozice 12 vzorových kuchyní 37 vzorových koupelen s novinkami, v těch nejmodernějších trendech.  

 

 

V SIKO Jesenice jsme pro vás připravili ještě další novinky!

Vystavené expozice jsme rozšířili také o interiérové dveře NATUREL. A nově jsme otevřeli i koupelnový outlet!  

Pokud tedy hledáte něco do koupelny, třeba i na chalupu či chatu a rádi byste nakoupili co nejvýhodněji, zavítejte do nově otevřeného outletu. Vybírat můžete z doprodeje sérií vyřazených z výroby, ze zboží z výstav či nevyzvednutých zakázek, a to se slevou až 80%.

Od 1. listopadu 2015 jsme navíc rozšířili otevírací dobu o víkendu - v sobotu od 9 do 17 hod., v neděli od 10 do 16 hod. A od 1. dubna 2016 i ve všední dny - pondělí až pátek od 8 do 19 hod.


Abyste k nám do Jesenice chodili opravdu rádi a věděli, že je to pravé místo nejen pro výběr koupelny, ale i vaší nové kuchyně, „přestěhovali“ jsme sem i vaše oblíbené prodejce :-)

Postupně také stěhujeme SIKO prodejnu  Praha - Průhonice, proto doporučujeme kromě prodejny SIKO Jesenice, navštívit i naše další prodejny v Praze, jako je SIKO Černý Most a SIKO Zličín.  

Těšíme se na vaši návštěvu.   

SIKO tým

Sdílejte na