Staňte se fanouškem
  • Čeština

SIKO INSPIRACE 2018 – magazín o stylovém bydlení

Novinky a trendy ze světa bydlení.

Inspirativní témata a tipy, jak si vkusně a funkčně zařídit interiér.

Ukázky nejrůznějších stylových řešení koupelen a kuchyní.

Je tady nový magazín SIKO INSPIRACE. Na co se můžete těšit?

 

 

HYGGE aneb recept na pohodu

Víte, že Dánové jsou podle celosvětových průzkumů dlouhodobě nejspokojenějším národem? Proč? Vedle nejrůznějších sociálních jistot svoji významnou roli hraje právě to, že umí žít hygge.

Máme pro vás tipy, jak si tuhle „hygge“ pohodu snadno přenesete i k vám domů. Zařiďte si interiér ve skandinávském stylu. Speciálně koupelna i kuchyně je svojí podstatou prostor, který k hygge přímo vybízí. Užívejte odpočinku, pohodového relaxu i kulinářských požitků. Dopřávejte si domácí rodinné večere, příjemná posezení s přáteli doma u dobré kávy. Voňavé, po domácku připravené dobroty by neměly chybět.
Bez výčitek si umět dopřát vše dobré, to je oč tu běží.

Více o hygge a tipy na zařízení koupelny či kuchyně ve skandinávském stylu najdete v novém magazínu.

Letní čas chataření a chalupaření se blíží

Jako milovníci druhého bydlení vám přinášíme inspiraci, jak si stylově zařídit chalupářskou koupelnu i kuchyni. Dávno už neplatí ten mýtus, že vkusně a komfortně zařízená koupelna na chatě či chalupě, je jistým projevem zhýčkanosti. Naopak, můžete si mýt nohy v potoce, pokud to máte rádi, ale komfort stylově zařízené koupelny i tak jistě oceníte. 

 

Pravá ruka pro vás

Ne každý si na plánování nové koupelny či kuchyně troufne sám. Nenechte se zbytečně rozhodit, pokud se úplně necítíte v zařizování jako ryba ve vodě. Máme pro vás pomocníka, rádce i průvodcem v jednom. Využijte služeb projektového konzultanta. Po celou dobu řešení vašeho rozsáhlého projektu stavby/rekonstrukce nové koupelny a kuchyně vám bude pravou rukou. Zajistí a bude koordinovat vše potřebné od návrhu, zaměření až po montáž. Ušetříte si tak nejen starosti, ale hlavně váš čas.

 

 

Pokrok nezastavíš

Moderní technologie a technické vychytávky se vkrádají do našich domovů a stávají se jejich běžnou součástí. A bylo by až podivné, kdyby koupelnu či kuchyni zcela minuly. Usnadňují nám život, šetří čas i peníze. O jaký vychytávkách je řeč? Už máte některou z nich doma? Více v novém magazínu na str. 44

 

Na kus řeči

S Alicí Bendovou o tom, jak zařizuje své bydlení a proč miluje svoji kuchyní s „kecacím“ pultíkem. S Víťou Valou zavítáme na návštěvu komplexu nájemního bydlení Luka Living a nejen o koupelnách si popovídáme také se zakladatelkou SIKO, s paní Jaroslavou Valovou.

Témat, novinek a tipů pro zařizování máme pro vás opravdu hodně.

Co je dlažební kostymérna? A víte, co můžete dát pod střechu i pod širák?

 

Udělejte si „hygge“ chvilku a zalistujte

Věříme, že se vám nový magazín bude zase líbit a přinese vám vyhledávanou inspiraci pro zařizování bydlení. Stylové koupelny a kuchyně jsou náš život.

Nový magazín si můžete také objednat zdarma, rovnou do vaší poštovní schránky

Přejeme příjemné čtení.

SIKO tým

Sdílejte na