Staňte se fanouškem
 • Čeština

SIKO Ostrava - nové a ještě lepší!

SIKO působí v Ostravě již dlouhá léta, doposud však fungovalo jako naše partnerská prodejna. Teprve nedávno jsme ji vzali pod svá SIKO křídla a udělali jsme z ní plnohodnotné kmenové SIKO. Věříme, že pod novým managementem budete se Sikem v Ostravě navýsost spokojeni

Ostrava v novém 

Znovuotevřením Sika vás chceme přesvědčit, že jsme skutečnou jedničkou na trhu.

 • Zatraktivnili jsme výstavu zboží na prodejně
  Prakticky polovina prodejny prošla rekonstrukcí, změnili jsme desítky koupelnových kójí a zpřehlednili jsme vystavení zařizovacích předmětů. Renovací prošel i exteriér prodejny.
 • Extrémní navýšení skladových zásob
  Učinili jsme investici do zdvojnásobení kapacity skladů. Zásoby zboží jsou nyní na naší pobočce opravdu rozsáhlé a tím přinášíme jistotu pro vaše nákupy na poslední chvíli.
 • Posílili jsme sortiment kuchyní
  Zatraktivnili jsme nabídku vystavených kuchyní. Jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky na vaši novou kuchyni.
 • Nová kvalita obsluhy
  Nepodcenili jsme ani odbornou úroveň našich prodejců. Naši prodejci absolvují celou řadu školení, aby zákazníci byli nadšeni z odborné úrovně i profesionálního přístupu kohokoliv z našich kolegů.
 • Změny pro velkoobchodní zákazníky
  Pro naše velkoobchodní zákazníky jsme připravili nové podmínky a speciální programy pro jejich maximální spokojenost.
   

Těšíme se na vaši návštěvu v naší nově zrekonstruované ostravské prodejně SIKO. Bude nám ctí, pokud se vám při prvním použití vaší nové koupelny či kuchyně vybaví jen hezké vzpomínky na hodiny strávené společně s námi nad výběrem i realizací vašich snů.

Sdílejte na