Staňte se fanouškem
  • Čeština

Zvítězil minimalistický design s důrazem na funkčnost

V soutěži "Blýskněte se s nábytkem na míru" zvítězilo řešení, patřící čistým liniím a současně noblesnímu vzhledu, aniž by ztratilo ze své účelnosti.

Soutěžili jste, zasílali nám parádní soutěžní fotografie s originálním řešením vaší koupelny. Bylo z čeho vybírat. Udělali jste nám radost. Ukázali jste, že pomocí našeho koupelnového nábytku na míru dokážete vykouzlit originální sestavy nábytku, s nepřeberným množstvím variant úložných prostor. Nejen pro ručníky, ale dokážete najít důmyslná řešení i pro ty nejdrobnější kosmetické potřeby.

Odborná porota jako vítěznou sestavu nakonec zvolila řešení koupelnového nábytku, které poskytuje dostatek úložného i odkládacího prostoru, patří čistým liniím a současně noblesnímu vzhledu. Koupelnový nábytek v moderním, minimalistickém designu. Geometrická jednoduchost linií umyvadla doplněná hranatým designem vodovodní baterie. Celkově zvolené světlé barvy umocňují pocit čistoty, který ke koupelně neodmyslitelně patří.

nábytek na míru  nábytek na míru

Výhercem se stala paní Vargová, z Bratislavy.

Najít nejvhodnější řešení nové koupelny nebylo snadné a jak sama výherkyně dodává:
„ Dlhší čas sa nám nedarilo nájsť v ponuke predajcov nábytok podľa našej predstavy. Až vďaka plánovaču sa ho podarilo zhmotniť k plnej spokojnosti.

Výherce soutěže Blýskněte se s nábytkem na míru' 

 

Za celý SIKO tým paní Vargové gratulujeme!

Přejeme, aby zvolené řešení koupelnového nábytku i nadále dokonale pokrývalo nároky majitelky na úložný prostor v koupelně a aby se nová koupelna stala takovou malou oázou relaxace po každodenním shonu.

Sdílejte na