Staňte se fanouškem
  • Čeština

Máte rádi bydlení s nádechem venkova?

Co všechno se vám bude hodit, abyste si vyladili koupelnu i kuchyni do venkovském stylu?  Poradíme vám pár tipů a nezbytností, bez kterých se neobejdete. 

Interiér zařízený v country stylu (inspirovaném venkovem) je trend, který pohltil řadu z nás. A nemusíme být jen chalupáři nebo vlastnit venkovská stavení. Své místo si našel v řadě městských bytů i bytečků. Prostor zútulní, navodí příjemnou atmosféru i pohodlí. A to oceníme. Navíc venkovský styl interiéru opravdu sluší!

Rádi byste si zařídili koupelnu či kuchyni ve venkovském stylu?

Country koncept koupelna i kuchyně

Chci sladit koupelnu či kuchyni

 

Přinášíme vám pár tipů, co vybrat, jaké barvy zvolit a na co nezapomenout, abyste dostali venkovský styl do vaší koupelny i kuchyně. 

  • Inspirujte se přírodou a vším, co přináší.
  • Žádané nedokonalosti. Suky, známy opotřebení a patinu rozhodně nemaskujte. Patří sem.
  • Kombinujte přirozené dřevo s kamenem, pálenou cihlou nebo kovem
  • Nebojte se imitací. Ačkoliv autentické materiály jednoznačně vítězí, nemusíte se bát ani imitací, které jsou díky technologii digitálního tisku dokonale věrné, včetně drobných nedokonalostí, jako jsou suky ve dřevě nebo známky umělého opotřebení. 
  • Rustikálním nádech dlažby nebo patchwork,  má značku ideál :-)
  • Vystavujte, zavěšujte. Nad kuchyňským ostrůvkem nebo na komínovém odsavači par je často nainstalovaný kovový rám, ideální k vystavení pěkného smaltovaného nebo měděného nádobí.
  • Neukrývejte. Ruční a všechny možné dózy vyskládejte do otevřených polic, pěkně na odiv.
  • Nezapomeňte na kohoutkové baterie v retro stylu.
  • Dekorujte s citem. Barva bronzu vyniká sama o sobě.

Pro country styl jsou charakteristické barvy od béžové, přes pískovou až po různé tóny hnědé. Velmi oblíbená je i barva koňaku, terakota, odkryté zdivo, pálená cihla či kámen. Pokud zvolíte podlahu i nábytek ve světlých tónech, prozáříte tak celý prostor. 

  

Od venkovského stylu  už je jen krůček  ke stylu jihofrancouzského venkova - Provence, provoněného levandulíVíte, jak přenesete jeho kouzlo k vám domů?  

Vybírejte, kombinujte - přesně podle vašich představ. Jaký styl zvolíte je jen na vás.

 

 

Inspirujte se, prohlédněte si další koupelny zařízené ve vybraných stylech

Koupelnové koncepty SIKO

 

Sjednejte si schůzku

Je toho moc? Nevíte odkud začít? Co s čím sladit, aby na vás dýchlo kouzlo levandulového Provence či venkova?


Nechte to na nás. Sladíme vám koupelnu či kuchyni ve vybraném stylu, a to do posledního detailu. Výsledný dojem bude z nového stylové koupelny i kuchyně stát za to.

Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme sjednat si nezávaznou osobní schůzku s naším odborným poradcem. Přizpůsobíme se vašemu časovému plánu.

 

Montáž kuchyně zdarma

Máme pro vás dárek. O vašem oblíbeném stylu, v jakém byste si novou kuchyni přáli, už máte jasno. Teď uvažujete nad samotných nákupem. Procházíte dokola rozpočet a hledáte alespoň jednu položku, kde by se dalo ušetřit? Máme ji pro vás – MONTÁŽ! Nakupíte-li nyní vybranou kuchyni řady Naturel Classic či EASY v hodnotě vyšší než 50 000 Kč, novou kuchyni vám NAMONTUJEME ZDARMA.

 

Sdílejte na