Staňte se fanouškem
  • Čeština

Zařizujeme v country stylu!

Vylaďte koupelnu i kuchyni do venkovském stylu. Poradíme vám pár tipů, jak na to.

Interiér zařízený ve venkovském stylu je trend, který pohltil řadu z nás. A nemusíme být jen chalupáři nebo vlastnit venkovská stavení. Své místo si našel v řadě městských bytů i bytečků. Prostor zútulní, navodí příjemnou atmosféru i pohodlí. A to oceníme. Navíc venkovský styl interiéru opravdu sluší!

Přinášíme vám pár tipů, co vybrat, jaké barvy zvolit a na co nezapomenout, abyste dostali venkovský styl do vaší koupelny i kuchyně. 

Koupelna s nádechem venkovského stylu

Vybírejte světlé, jemné barevné tóny jako je béžová, krémová, vanilková nebo bílá, kombinujte se dřevem nebo dřevodekory. Výborného základu pro venkovský styl  docílíte, sladíte -li např. obklad imitující pálené cihly s podlahou ze dřeva nebo dlažbou v barvě terakota. 

koupelna v country stylu  koupelna v country stylu

 

Přidáte-li stylový dřevěný koupelnový nábytek s umyvadlem ve tvaru džberu a použijete  vodovodní baterie i nejrůznější koupelnové doplňky v barvě bronzu, navodíte tu správnou atmosféru venkovsky laděné koupelny. Sanita by měla být v jednoduchých liniích, spíše oblých tvarů.

 

koupelnový nábytek ve stylu country               Umyvadlová mísa - džber 

 

Prohlédněte se široký výběr vybavení pro koupelnu ve stylu country. Jistě zaujme. Pečlivě jsme vybírali mezi novinkami a koupelnovými trendy. Vytvořili jsme ucelený koncept koupelny s nádechem venkovského stylu, sladili vše od obkladů, dlažeb přes sanitu, baterie až po doplňky. Tak, aby výsledný dojem z nové koupelny stál za to! 

Vpusťte venkovský styl do vaší kuchyně  

Kuchyně v country stylu nejlépe vynikne ve větším prostoru, kam můžete umístit nespočet skříněk, nejrůznějších vitrín a místo si najdete i pro kuchyňský ostrůvek. V barvách vévodí vanilková, bílá, krémová anebo naopak tmavší hnědá či terakota.

 IVA - kuchyně v country stylu   CLAUDIA - kuchyně v country stylu 

Detaily dělají celek. Aby byla venkovsky laděná kuchyně funkční přesně jak potřebujete a vypadala skvěle, zvolte moderní spotřebiče s nejrůznějšími technickými vychytávkami, zato však rustikálního vzhledu. Má-li být výsledný efekt z takto laděné kuchyně dokonalý, nesmí chybět keramický dřez a k němu vhodně zvolená dřezová baterie. Na nerezový v tomto případě raději zapomeňte.

KATKA - kuchyně v country stylu

Prohlédnětě si kuchyně ve venkovském stylu jak z naší nabídky.

Nechte se inspirovat novými expozicemi kuchyní vystavených na našich prodejnách. 

     

/zdroj foto: showroom SIKO Praha Zličín/

 

Dekorování už je jen na vás. Skvěle se hodí drobný květinový vzor, jemné kostičky i proužky. Inspirovat se můžete i prvky stylu  Provence. Vsadíte-li na levandulový tón fialové, nespletete se. Při odpočinku třeba nad dobrou knihou nebo při posezení u hrnku kávy jistě oceníte nejrůznější polštářky, potahy, podsedáky na židlích či lavicích. Při výběru látek doporučujeme zvolit ty z přírodního lněného materiálu. Čím hrubší tkanina, tím lépe. 

dekorace v country stylu

Rozhodně nezapomeňte na květiny ve váze a bylinky na oknech. Nejen, že krásně vypadají, ale i příjemně provoní celou kuchyni. Bylinky můžete vsadit do květináčů jak keramických tak třeba z proutí.

To vše se vám bude hodit a navodí tu správnou atmosféru venkovsky vyhlížejícího interiéru.

Vybírejte, kombinujte - přesně podle vašich představ. Jaký styl zvolíte je jen na vás.

TIP: Máte již novou koupelnu či kuchyni od SIKO anebo ji právě plánujte pořídit? Zapojte se do velké narozeninové soutěže SIKO a získejte zpět až 100% z hodnoty nákupu vaší nové koupelny či kuchyně. Více o soutěži najdete zde.

Těšíme se na vaši návštěvu v síti prodejen SIKO. Čeká vás, pod jednou střechou, bohatá inspirace pro novou koupelnu i kuchyni snů. 

 

Sdílejte na