Staňte se fanouškem
  • Čeština

Zákaznický klub SIKO se bude měnit

Připravujeme nový, ještě lepší, program péče o vás, naše zákazníky. 

Zájem o členství v našem Klubu je opravdu velký, o čem svědčí sta tisíce klubových členů i množství výhod, které často využíváte v rámci svých klubových nákupů v síti prodejen SIKO. I to nás přimělo vše ještě posunout a více rozvinout celý program péče o vás, naše zákazníky. Poskytovat prémiové výhody stávajícím klubovým členům a rozšířit obdobné aktivity i dále, pro ještě širší zákaznickou základnu.   

Všichni dosavadní kluboví zákazníci mohou i nadále využívat nejrůznější výhody při svém nákupu. A to formou zvýhodněných nabídek či akcí, které průběžně připravujeme, slevových kuponů dostupných v rámci partnerských programů a široké palety doprovodných služeb, spojených s koupelnou či kuchyní na klíč. Bez nutnosti klubové registrace a ověřování klubového členství.

Nové členy do Zákaznického klubu SIKO aktuálně již neregistrujeme. Usilovně pracujeme na novém programu a připravujeme další aktivity, které vám přinesou zajímavé výhody pro váš nákup v síti prodejen SIKO.

Věříme, že vám s novým programem přineseme ještě lepší nabídky šité přímo na míru vašim přáním a potřebám při realizaci vaší koupelny či kuchyně snů.

Těšíme se na vás v síti prodejen SIKO.

Sdílejte na