Staňte se fanouškem
  • Čeština

Tiskové zprávy

Zde naleznete oficiální tiskové zprávy. V případě dotazů se na nás obraťte, rádi vám poskytneme potřebné informace.

ELITE BATH - koupelnové studio pro nejnáročnější

ELITE BATH

Nový a jedinečný koncept koupelnového studia se v říjnu slavnostně otevřel v pražském Karlíně. Showroom ELITE BATH, člen skupiny SIKO, je ideálním místem pro ty, kteří se nespokojí s běžným standardem ve vybavení koupelen, a mají vysoké nároky na estetiku a exkluzivní design.

Celý článek

SIKO vybaví rezidenční projekt Waltrovka prémiovými koupelnami !

Rezidence Waltrovka
Developerské oddělení společnosti SIKO KOUPELNY slaví další úspěch. Navázalo na úspěšně ukončený projekt Florentinum a nově uzavřelo smlouvu se společností Penta Investments, na vybavení bytových jednotek koupelnovým zařízením prémiových značek jako např. Graniti Fiandre a Villeroy&Boch do jejího dalšího významného projektu – Rezidence Waltrovka.
Celý článek

SIKO roste dál, rodina zůstává!

Společnosti SIKO KOUPELNY a.s. a SIKO KÚPEĽNE a.s. oznámily, že k 11.5.2015 dochází k obměně rolí ve vedení firem. Pozici ředitelky opouští Jaroslava Valová a na pozici nastupuje syn, Tomáš Vala.
Celý článek

ELITE BATH součástí projektu bydlení Royal Triangle

Royal Triangle
Společnost Elite Bath je součástí mimořádného projektu bydlení.

Jedinečný projekt bydlení v exkluzivní lokalitě, to je Royal Triangle. Nový rezidenční projekt se nachází v sousedství Pražského hradu, na pomezí Střešovic, Ořechovky a Nového Světa.
Celý článek

Nový web SIKO, plný inspirace

siko web
Společnost SIKO navazuje na letošní úspěchy a v polovině září představuje nový firemní web. Nabídka sortimentu se rozšířila jak v oblasti vybavení koupelen a kuchyní, tak i souvisejících produktů, jako jsou např. dveře.
Celý článek

Soutěž o moderní koupelnu

vitezna koupelna
Společnosti AGC Flat Glass Czech a SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, ve spolupráci s katedrou architektury stavební fakulty ČVUT, organizovaly v Praze ve stylovém showroomu SIKO na Zličíně slavnostní vyhlášení studentské soutěže na téma „Moderní koupelna“. Součástí celé akce byl i odborný seminář „Moderní trendy v interiéru”.
Celý článek

Nábytek na míru

nabytek-na-miru

Chcete si sami rozhodnout, jak bude vypadat vaše koupelna? Rádi byste si rozměry i design koupelnového nábytku zvolili sami? Nyní máte možnost díky plánovači nábytku na míru!

Celý článek